Nasza misja to oszczędność Twojego czasu i kompleksowe wsparcie w poszukiwaniu swojego wymarzonego mieszkania lub domu. Skorzystaj z naszej usługi kompletnie za darmo!

Pomagamy znaleźć wymarzone mieszkanie / dom w 10 minut!

 

Nasi pracownicy pomagali w tworzeniu ofert największych agencji nieruchomości. Wiemy na co zwracać uwagę przy wyborze mieszkania.

Dzięki nam zaoszczędzisz swój czas, który spożytkujesz na coś bardziej wyjątkowego aniżeli wyszukiwanie oferty.

Jak to działa i ile czasu zajmuje?

  1. Po wypełnieniu formularza, nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą i zada kilka pytań, aby jeszcze lepiej dopasować ofertę – 5 – 9 min.
  2. Decydujesz ilu deweloperów ma się z Tobą skontaktować oraz czy interesuje Ciebie kredyt hipoteczny – 1 min
  3. To tyle, teraz rozsiądź się wygodnie i czekaj, tak czekaj na kontakt od deweloperów 

 

 

Porównamy dla Ciebie oferty aż 15 banków i skontaktujemy się w 24h!

 

To kolejna usługa deweloper24.pl – z której jesteśmy naprawdę dumni, bo oszczędność czasu sięga nawet kilkunastu godzin nie wspominając o wielkiej redukcji stresu.

Jak to działa i ile czasu zajmuje?

  1. Po wypełnieniu tego formularza, w ciągu 24h skontaktuje się nasz Partner, aby umówić Ciebie na spotkanie, gdzie otrzymasz ofertę aż 15 banków. 

Z nami skończyła się era ciągłego oczekiwania na kontakt ze strony banku, wysiadywania, umawiania jałowych spotkań i niekompetentnych doradców – To my przyjmiemy cały ten ciężar.

 

Pamiętaj, najważniejsze jest dla nas Twoje zadowolenie i komfort. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i opinie dotyczące naszych usług. 

tel.: +48 884 977 688

e-mail: witaj@deweloper24.pl

Alchemia Aurum
Al. Grunwaldzka 411
80-309 Gdańsk

Zgody

8 + 13 =

Share This