Pogórze – kameralna dzielnica na obrzeżach Gdyni, która przyciąga nowych mieszkańców malowniczymi krajobrazami i bliskością morza. Sielskość przedmieścia wraz z dobrym dojazdem do centrum miasta sprawiają, że Pogórze stało się interesującym miejscem do zamieszkania. Wraz z rosnącą liczbą mieszkańców rozwija się tu infrastruktura oraz zaplecze handlowo-usługowe. Pogórze staje się coraz bardziej atrakcyjną częścią Gdyni. Wiedzą o tym deweloperzy, którzy coraz chętniej budują lokale właśnie w tej dzielnicy. Kto i co buduje na obrzeżach tego pięknego miasta?

Mieszkaj jak w domu

Nowa inwestycja Orlex Invest na Pogórzu to jedna z najciekawszych propozycji na rynku deweloperskim w Gdyni. Osiedle Kościuszki to nowoczesna zabudowa przypominająca architekturą oraz udogodnieniami domy jednorodzinne, zaś komfortem i bezpieczeństwem nawiązująca do osiedla wielolokalowego. Oferta Orlex Invest to szesnaście mieszkań trzypokojowych o metrażu wahającym się od 65 do 75 metrów kwadratowych, o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń.

Co wyróżnia Osiedle Kościuszki na tle innych inwestycji? Przede wszystkim kameralność zabudowy. W jednym budynku znajdują się cztery mieszkania, każde z osobnym wejściem, co zapewnia niezależność i prywatność mieszkańcom, a jednocześnie pozwala na nawiązanie przyjacielskich relacji z sąsiadami, czego próżno szukać na blokowiskach z wielkiej płyty.

Do mieszkań na parterze przynależą ogródki, zapewniające prawdziwy odpoczynek po całym dniu pracy. To atrakcyjna oferta szczególnie dla rodzin z dziećmi, ale kto nie chciałby wypić niedzielnej kawy na własnej zielonej trawce? Do lokali na piętrze przynależy poddasze użytkowe gratis, które można wykorzystać jako własną pracownię czy dodatkową sypialnię z garderobą. Mieszkania na Osiedlu Kościuszki to wiele możliwości i komfort własnego domu w jednym.

Nowa fala mieszkań

Wielorodzinna inwestycja dewelopera Dekpol – Osiedle Na Fali – odpowiada na zróżnicowane potrzeby nowych mieszkańców. To oferta skierowana do osób, które szukają pierwszego mieszkania, jak i rodzin z dziećmi, potrzebujących większej przestrzeni. Kompleks mieszkalny składa się z pięciu budynków o czterech kondygnacjach, z miejscem na rekreację i plac zabaw dla najmłodszych.

Znajdują się tu mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe oraz lokale z antresolą. To interesująca propozycja dla tych, którzy szukają inwestycji pod wynajem. Osiedle Na Fali to wiele mieszkań o różnorodnym układzie, w atrakcyjnej lokalizacji, zapewniające bliskość natury i dobry dojazd do centrum miasta. Czego chcieć więcej?

Sąsiedzka integracja

Osiedle Beauforta aspiruje do bycia najbardziej prospołecznym osiedlem w Gdyni. I rzeczywiście ma szansę, aby takim się stać, bo nowy kompleks będzie oferował wiele propozycji spędzenia wolnego czasu bez wychodzenia poza teren osiedla, niezależnie od pogody.

Oprócz terenów zielonych i oczka wodnego, na osiedlu powstanie zadaszona hala, w której będzie można pograć w gry planszowe lub zręcznościowe. Dla mieszkańców będzie dostępne boisko wielofunkcyjne oraz siłownia zewnętrzna, a także atrakcyjny plac zabaw dla dzieci. Zróżnicowane pod względem metrażu mieszkania (35–80 metrów kwadratowych) będą atrakcyjne dla singli, rodzin z dziećmi, jak i osób starszych. W tak dużym kompleksie mieszkalnym nie zabraknie również lokali usługowych na parterze budynków.

Sprzedaż mieszkań na tych osiedlach już trwa. Jeżeli planujesz zakup własnego „M”, warto sprawdzić powyższe propozycje. Może właśnie na Pogórzu czeka Twój wymarzony dom?

Share This