NOWE INWESTYCJE MIESZKANIOWE W GDAŃSKU

Gdańsk wciąż się rozbudowuje. Deweloperzy co rusz zaskakują mieszkańców nowymi propozycjami w coraz ciekawszych lokalizacjach. W naszym katalogu nowych gdańskich inwestycji mieszkaniowych znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat nowo powstających osiedli mieszkaniowych na terenie całego miasta. Do Twojej dyspozycji oddajemy szczegóły każdej inwestycji danego dewelopera. Będziesz mógł sprawdzić cenę mieszkań, metraż i to, kiedy wykonawca planuje zakończyć budowę. Jeśli jesteś blisko decyzji o zakupie mieszkania, niezbędna może okazać się porównywarka kredytów, która pomoże Ci podjąć ostateczną decyzję. Gdy będziesz chciał uzyskać więcej szczegółów na temat konkretnej inwestycji w Gdańsku lub zapoznać się bliżej z deweloperem – nic nie stoi na przeszkodzie, wystarczy kliknąć w odpowiedni odnośnik.


Inwestycje promowane

Inwestycje promowane

KAMIENICE MALCZEWSKIEGO 2 – Nowe Mieszkania – Gdańsk Śródmieście

od 6300 zł/m2 | 28 m2 – 91 m2 | od 225 000 zł | stan inwestycji: w budowie | Deweloper Allcon

Nowy atrakcyjny adres w pobliżu śródmieścia Gdańska. W cichej i spokojnej okolicy u zbiegu ulic: Malczewskiego i Sołeckiej realizujemy drugi etap inwestycji Kamienice Malczewskiego. Inwestycję tworzą kameralne budynki wyposażone w windy i hale garażowe. Kamienice Malczewskiego to inwestycja stanowiąca połączenie atrakcyjnej architektury z gustowną i pomysłową aranżacją części wspólnych.

GARNIZON LOFTY&APARTAMENTY – Nowe Mieszkania – Gdańsk Wrzeszcz

od 0000 zł/m2 | 36 m2 – 99 m2 | od 000 000 zł | stan inwestycji: w budowie | Deweloper Hossa

Garnizon Lofty&Apartamenty to miejsce unikatowe, które tworzy zupełnie nową tkankę miejską i w którym harmonijnie współgrają funkcje mieszkaniowa, biurowa, usługowa i rozrywkowa. To jedyna w Trójmieście inwestycja, gdzie przeszłość łączy się z przyszłością, a historia z nowoczesnością. Na uwagę zasługuje niezwykła, awangardowa architektura projektowana z poszanowaniem historii terenu, na którym się znajduje.

Share This