Kontakt

Twarda 18
00-105 Warszawa

tel.: 22 202 69 69

Godziny otwarcia:
pn-pt: 8-16

strona www: www.yit.pl
e-mail: info@yit.pl

Specjalizacja:
– budownictwo mieszkaniowe

YIT Development

DEWELOPER YIT DEVELOPMENT

 

Koncern YIT to jeden z największych deweloperów w Europie.

W YIT tworzymy stabilne oraz zrównoważone środowiska miejskie poprzez budowę i sprzedaż mieszkań, obiektów komercyjnych oraz infrastruktury. Skupiamy się na świadczeniu najwyższej jakości obsługi klienta oraz ciągłym doskonaleniu naszej wiedzy i umiejętności. Od ponad 100 lat oferujemy lepsze miejsca do życia w Finlandii. To doświadczenie wykorzystujemy w Polsce, Rosji i Estonii, na Litwie i Łotwie, w Czechach oraz na Słowacji.

W polskim oddziale YIT aktywnie poszukujemy atrakcyjnych gruntów pod budownictwo mieszkaniowe. Zrównoważony rozwój tkanki miejskiej, funkcjonalna architektura i troska o komfort mieszkańców to główne walory realizowanych i planowanych inwestycji.

Ocena ogólna:

Opinie użytkowników

Adam S

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Chcesz kupić u nich mieszkanie, najpierw zaglądnij do garażu.

Katarzyna Zych

Uważajcie na tego dewelopera!!! Brak kontaktu po podpisaniu umowy, utrudnienia na każdym kroku, mało tego oszukują!!! Odradzam. Obsługa po sprzedażowa DRAMATYCZNA!!! Na klatkach póki co jeden wielki syf. Lepiej iść do innego dewelopera, może nawet zapłacić więcej, ale być traktowanym normalnie nie jak intruz we własnym mieszkaniu.

Katarzyna Zych

Smutne, przykre i beznadziejne. Nie kupujcie u nich bo i tak was oszukają na pseudopromocjach.

Marlena Maj

Nie kupujcie u nich! Nie wywiązują się z umów, oszukują ludzi, naciągają na najwyższe koszty!

Krzysztof Muchowski

Brak słów!!!! Nie kupujcie u nich!! Jak wpłacicie kasę to mają Was za nic! Jakość bez żadnych rewelacji. Zgadzam się z innymi oszukują na wszystkim.

Twoja opinia

Share This