Kontakt

Aleje Jerozolimskie 53
00-697 Warszawa

RED Real Estate Development

Jesteś tym deweloperem?

Skontaktuj się z nami

DEWELOPER RED REAL ESTATE DEVELOPMENT

 

Kontakt:

Deweloper RED Real Estate Development z miasta Warszawa nie uruchomił możliwości kontaktowania się przez serwis.

Inwestycje:

Niestety w chwili obecnej w serwisie deweloper24.pl nie znajdują się żadne inwestycje dewelopera RED Real Estate Development.

Mieszkania:

Nie mamy informacji na temat sprzedaży mieszkań przez tego dewelopera.

Cennik:

Nie mamy informacji na temat cenników dotyczących dewelopera RED Real Estate Development.

Polecani Deweloperzy:

Ostatnio dodane inwestycje

PIASTOWSKA 46

Inwestycja Piastowska 46 kameralny budynek apartamentowy, zlokalizowany w reprezentacyjnej dzielnicy Gdańsk – Oliwa, pośród urokliwych uliczek i zabytkowych willi… czytaj więcej

OSIEDLE ZIELONE

Osiedle Zielone w Gdańsku to nowoczesna architektura i wysoki standard. Inwestycja została zlokalizowana przy ulicy Potęgowskiej, w południowej części Gdańska, pomiędzy ulicą Armii Krajowej… czytaj więcej

WILLA PARK

Willa Park to wyjątkowy projekt, który łączy zalety wynikające z posiadania domu z wygodą i bezpieczeństwem zarezerwowanym dla apartamentów… czytaj więcej

Ocena ogólna:

Opinie użytkowników

marta.donau

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Chciałabym podzielić się z Wami opinią na temat dewelopera RED Development, który swoje osiedla buduje m.in. w Warszawie (Alpha Park) Niestety, wraz z mężem, staliśmy się ich klientami i zakupiliśmy mieszkanie w nowej inwestycji. Początek współpracy bardzo pozytywny, miła obsługa, możliwość negocjacji, ludzie pomocni. Na dzień dzisiejszy, po zapłacie 100% kwoty, sytuacja nie jest juz tak kolorowa. Deweloper ma duże opóźnienie w uzyskaniu pozowlenia na użytkowanie. Nie odpowiada na maile oraz pisma wysyłąne pocztą. Telefonicznie przekazuje różne informacje, w zależności od tego kto dzowni. Raz mówią: oddamy Państu mieszkania w maju, innym razem, że w lipcu, następnego dnia, że w czerwcu. Jednym słowem porażka! Nie wiemy kiedy dostaniemy klucze, nie wiemy co z naszym mieszkaniem. Ludzie płacą raty kredytu a mieszkania widzą tylko na papierze. Dzisaj mogę powiedzieć, że Dewelopera nie polecam. Ludzie zaciągają kredyty na całe życie, inwestują własne środki i kompletnie nie wiedzą co dalej. Coś co miało być spełnieniem marzeń staje się udręką, perspektywą spraw w sądzie i walki o własne prawa z Deweloperem, który klientów ma gdzieś.

marbasss

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Niestety mamy podobne problemy z tym deweloperem w Poznaniu. Na początku współpraca układała się wzorowo, ale od pewnego czasu odnosimy wrażenie, że firma po ludzku podchodzi do klienta wyłącznie do czasu podpisania umowy deweloperskiej. Zero kontaktu, ogromna rotacja pracowników, za każdym razem inne informacje. Nie zdawałem sobie sprawy, że w tych czasach zdarzają się jeszcze takie sytuacje.

zizi

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Kupiłem na tym osiedlu mieszkanie, jedno z większych i tak szybko jak kupiłem to je sprzedam, do momentu podpisania umowy jesteś najważniejszy ( nawet kawę dostaniesz )a jak zapłaciłem kasę to wszystko się zmieniło. NIE POLECAM !!!!!! Ogólnie mają wszystkich gdzieś .....

julia222234

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Nie polecam dewelopera, kupiliśmy mieszkanie we Wrocławiu w Nowej Papierni i tak jak mówi zizi jak dostaną kasę to mają wszystko gdzieś. U nas był problem z garażem podziemnym, a mianowicie schodzimy któregoś dnia do garażu, a tam zamurowane drzwi. Deweloper tłumaczy że zmieniły się przepisy i straż nie odebrała, więc teraz zamiast wygodnego wejścia do windy żona z małym dzieckiem musi schodzić naokoło, gdzie brakuje wydzielonego ciągu pieszego, a przejście jest bardzo niebezpieczne, więc boję się że po prostu któregoś dnia rozjedzie je samochód. Od 4 miesięcy prowadzimy batalię z deweloperem, chodzi nam wyłącznie o zapewnienie terminu kiedy drzwi się pojawią na co deweloper wzywa nas listownie do podpisania niekorzystnego i niezgodnego z aktem przedwstępnym aktu własności pod groźbą odstąpienia od umowy, co znaczy że musielibyśmy zwrócić mieszkanie, w które zainwestowaliśmy kupę pieniędzy w stanie w jakim je otrzymaliśmy. Niestety, póki co, nie zanosi się na polubowne rozwiązanie sprawy. Jeśli nie chcecie po drodze nieprzyjemności, to poszukajcie czegoś innego.

belskalu

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Niestety muszę potwierdzić negatywną opinię na temat tego dewelopera- inwestycja w Warszawie, Alpha Park. Deweloper oszukuje, kłamie i mataczy. Niestety nie dotrzymuje terminów a umowę deweloperską ma gdzieś. W związku z tym czeka nas batalia z tą firmą.. na budowie mają opóźnienia, dotrzymanie terminu to nie ich domena.. odradzam- szkoda nerwów, duże koszty, i brak perspektywy pozytywnego zakończenia.. lepiej wybrać innego dewelopera i mieć spokój zamiast szarpaniny z prawnikami.

katarzynatk1977

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Kilka tygodni temu wprowadziłam się z mężem do nowego budynku. Jesteśmy zadowoleni. Czekaliśmy troszkę na dokumenty, ale całokształt obsługi jest na dobrym poziomie.

Twoja opinia

Share This