Kontakt

Gwarna 21
50-001 Wrocław

Rafin

Jesteś tym deweloperem?

Skontaktuj się z nami

DEWELOPER RAFIN

 

Kontakt:

Deweloper Rafin z miasta Wrocław nie uruchomił możliwości kontaktowania się przez serwis.

Inwestycje:

Niestety w chwili obecnej w serwisie deweloper24.pl nie znajdują się żadne inwestycje dewelopera Rafin.

Mieszkania:

Nie mamy informacji na temat sprzedaży mieszkań przez tego dewelopera.

Cennik:

Nie mamy informacji na temat cenników dotyczących dewelopera Rafin.

Polecani Deweloperzy:

Ostatnio dodane inwestycje

PIASTOWSKA 46

Inwestycja Piastowska 46 kameralny budynek apartamentowy, zlokalizowany w reprezentacyjnej dzielnicy Gdańsk – Oliwa, pośród urokliwych uliczek i zabytkowych willi… czytaj więcej

OSIEDLE ZIELONE

Osiedle Zielone w Gdańsku to nowoczesna architektura i wysoki standard. Inwestycja została zlokalizowana przy ulicy Potęgowskiej, w południowej części Gdańska, pomiędzy ulicą Armii Krajowej… czytaj więcej

WILLA PARK

Willa Park to wyjątkowy projekt, który łączy zalety wynikające z posiadania domu z wygodą i bezpieczeństwem zarezerwowanym dla apartamentów… czytaj więcej

Ocena ogólna:

Opinie użytkowników

Wiesław K.

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Bezczelnosc! Dla tego tworu skala powinna uwzgledniac oceny ponizej zera. Mam z nimi ogrom zlego doswiadczenia z wieloma przykladami. Jeszcze teraz potrafili mnie zaskoczyc swoja oplata za wieczyste uzytkowanie miejskiego gruntu sprzed wielu lat. Brak uczciwosci, kompetencji, szacunku i odpowiedzialnosci. Unikajcie tez Dexpol, wykonawcy Silkbau oraz zarzadcy Pro Inrem. Jedna banda z wlasnymi prawnikami. Nie dajcie sie oszukiwac i okradac. Szczegolnie osiedle tzw. Zlota Podkowa. Obok buduje sie kolejny etap. Czy jest mozliwe, ze ktos tam kupi i przeplaci za mieszkanie? Tory, korki, wieloletni brud i balagan po budowie, niebezpieczenstwo uzytkowania, omijajcie z daleka! Nieskonczone usterki i wady, bez reakcji i odpowiedzi mimo umow. Samowolka. Zmarnowany czas na setki kontaktow. Szczerze radze poszukac innego developera, a ten jako szkodnik powinien zostac zlikwidowany...

Paweł Zalewski

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Kupiłem już 3 mieszkanie u tego dewelopera i kompletnie się nie zgadzam z przedmówcami! Usterki są, ale zostały usunięte. Nie chce wchodzić w szczegóły ale jeszcze nie odebrałem od żadnego dewelopera bezusterkowo mieszkania. Na Reymonta mieszkanie wynająłem przed zakończeniem remontu

Simon Tolikovsky

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Żenada! Proszę wejść na forum utworzone przez klientów:wybrzezereymonta.pl.Zobacza tam Państwo w jaki sposob rafin postępuje z klientami, którzy nabyli swoje nieruchomości. Ich konto FB oraz strony pokrewne są mocno moderowane i się wybielają. U nas deweloper łamie świadomie prawo, nie usunął kilkunastu wad w obowiazujacym terminie 30 dni od protokołu. Minęły już ponad 2 miesiące... ZERO REAKCJI. Przed kupnem skaczą, jak prostytutki wkoło klientów, po sprzedaży mają w du...ie. ODRADZAM, KUPA NERWÓW.

Tomasz Kiszka

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Sprzedawcy mieszkań są albo niekompetentni albo celowo wprowadzają klientów w błąd, nie wiem które z powyższych jest prawdą ale nie wiem też które jest gorsze.

Niebieskie Niebo

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Kpina z klienta! Po zakupie mieszkania i protokołach zdawczo-odbiorczych TOTALNA IGNORANCJA. U nas minęły 30 dni po protokole i z kilkunastu usterek zatwierdzonych usunięta została tylko jedna. Osoba odpowiedzialna za naprawę usterek nie odbiera telefonów, nie oddzwania. W naszym mieszkaniu liczne pęknięcia tynków (pionowe, poziome) -jak się dowiadywałam u sąsiadów podobnie. Zatrudnili pełno pracowników z Ukrainy, którzy odwalają fuszerkę!

El Ce

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

DNO. Jak szukacie mieszkania to kupcie je od kogoś innego. Dlaczego? Polecam wejść na forum wybrzezereymonta.pl i poczytać o tym przez co muszą przechodzić mieszkańcy.

Maciej Arciszewski

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Totalny brak wywiązywania się z naprawy usterek (o bardzo znacznej wartości) zgłoszonych podczas odbioru. Odradzam i przestrzegam!

Marta Jaskułowska

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Jeśli jesteś cierpliwy i masz ochotę kupować mieszkanie przez rok czasu, Rafin jest właśnie dla Ciebie!

Łukasz C

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Polecam wybrać innego dewelopera.

Krzysztof K.

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Bardzo szybka i fachowa obsługa. Można się umówic o dowolnej godzinie, a nawet jak jest taka potrzeba to w weekend czego o innych developerach nie mogę powiedzieć. Bez jakichkolwiek opóźnień, wszystko odbyło się na czas. Bardzo przyjemna i konkretna komunikacja, wszystkie informacje są dostarczane z detalami. Chętnie udzielają pomocy w zakresie załatwiania formalności dokładnie opisując cały proces i wskazując na ewentualne rozwiązania. Są nastawieni na komunikacje, zawsze wysłuchają Klienta i starają się dojść do jak najlepszego rozwiązania z czego jestem bardzo zadowolony. A co najważniejsze osiedla bardzo zadbanie, zielone i naprawdę cieszące oko. Polecam!

Michał Szczygiecki

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Bardzo dobra współpraca przed i po podpisaniu umowy - bardzo dobry kontakt z osobą reprezentującą dewelopera - p.Grzegorz. Duża elastyczność i umiejętność dopasowania do potrzeb klienta. Dobra jakość wykonania. Profesjonalne podejście do klienta.

Magda Górska

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Znaleźliśmy ofertę nowego mieszkania na sprzedaż prosto od developera w okazyjnej całkiem taniej cenie. Jak wiadomo kupno mieszkania nie jest proste dlatego sprawdziliśmy dewelopera RAFIN oraz jego wcześniejsze inwestycje mieszkaniowe. Koniec końców zdecydowaliśmy się na kupno gotowego mieszkania na Krzykach. Nasi znajomi kupili od nich mieszkanie na Zakszowie co dodatkowo nas skłoniło do kupna. Dzisiaj jesteśmy bardzo zadowoleni z inwestycji.

mayka ceran

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Ja również kupiłam u nich mieszkanie bez żadnych problemów. Polecam

przecietny_kowalski123

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Jak wiadomo projekt dokończyli. Odradzam osobom, które przykładają wagę do jakości mieszkania (nie tylko do tego by było i stało :) Osiedle ładne, jednak standard mieszkań i obsługa posprzedażowa, TRAGICZNE. Zgłaszane były liczne wady konstrukcyjne (dot. zarówno pojedynczych i wielu mieszkań). Dopiero po długich naciskach deweloper się "nagina". W przypadku jednoosobowych reklamacji, próbuje uchylać się nawet od usterek z protokołu zdawczo-odbiorczego. Każdy kontakt z biurem obsługi to żenada - Panie nic nie wiedzą, wiele obiecują, a kierownik po kilkumiesięcznym upominaniu "odrzuca" zatwierdzone przez nie pace do wykonania. Wyegzekwować połowę, to już prawie cud, a dodam, że standard oznaczony jest jako PREMIUM. Deweloper deweloperem, ale tak toporna i nieprofesjonalna obsługa jest nieczęsta nawet w tej branży.

Obywatel

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Absolutnie się zgadzam POSPRZEDAŻ TO TRAGEDIA. Mieszkanie które kupiłem nie cechowało się zbyt wieloma usterkami. Jednak gdy w dniu odbioru mieszkania Pani Agata zobaczyła i usłyszała kilka uwag od kolegi inspektora budowlanego to musiała zadzwonić po reprezentanta głównego wykonawcy bo niestety jest zieloniutka. Mimo kilku zapisów w protokole zdecydowałem się na odbiór mieszkania (nie było tragedii) z doświadczenia powiem, aby nie popełnić mojego błędu. Próby dogadania się "po ludzku" z tą firmą niestety skazane są na porażkę. Jak tylko dokona się odbioru mieszkania to można zapomnieć o jakimkolwiek kontakcie czy rychłym działaniu. Mimo składanych obietnic z ich strony, że wszystko załatwią w 1, maks 2 tygodnie trzeba się z nimi kopać: dzwonić, pisać i udowadniać każdą jedną rzecz. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem dokumentacji powykonawczej mieszkania, gdyż jak twierdzi deweloper nie zachował sobie takiej dokumentacji w archiwum tylko oddał do zarządcy budynku :). Zarządca oczywiście nie ma niczego takiego :). W przypadku zgłaszania późniejszych usterek zero kontaktu.

Maciej

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Zdecydowane nie polecam tego developera . Moja historia zaczęła się gdy trafiłem na Panią Iwonę z Rafin , która podtrzymywała , że inwestycja nowe Iwiny na ul Polnej we Wrocławiu jeszcze się nie zaczęła i poinfirmuje o ew. możliwości rezerwacji. Rezerwacja to wydatek około 5 tys zł. Po kilku kontaktach nagle Pani Iwona przestała się interesować potencjalnym nabywcą. Zaczęła odrzucać telefony. Po skontaktowaniu się z innym konsultantem okazało się , że dokonano rezerwacji ustnych na wybrane przeze mnie nieruchomości i nic nie da się zrobić. Pani Iwona dalej nie odbierała , a my już zgromadziliśmy odpowiednie pieniądze. Okazuje się że Rafin stworzył sobie drugi rynek , o którym nie informował. Interwencja w zaządzie też nic nie dała. Inwestujesz swój czas, gromadzisz pieniądze , inwestujesz emocje a oni mają klientów w d... Sytuacja jest co najmniej tam dziwna.

tom

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Jeśli planujesz zakup mieszkania w Rafinie, uważaj!! Nie wywiązują się z napraw!

byly pracownik

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

pracowałam w tej firmie i wiem jk prezes traktuje wszelkiego rodzaju reklamacje. W firmie glosno sie mowi zeby zbywac ludzi i nie wpuszczac ich do formy. prezes jest na tyle bezczelny ze traktuje klienta jak smiecia i po otrzymaniu piniedzy nie wywaiazuje sie z zadnych napraw.

Twoja opinia

Share This