Kontakt

Redłowska 52/9
81-450 Gdynia

MARGO Deweloper

Jesteś tym deweloperem?

Skontaktuj się z nami

DEWELOPER MARGO DEWELOPER

 

Kontakt:

Deweloper MARGO Deweloper z miasta Gdynia nie uruchomił możliwości kontaktowania się przez serwis.

Inwestycje:

Niestety w chwili obecnej w serwisie deweloper24.pl nie znajdują się żadne inwestycje dewelopera MARGO Deweloper.

Mieszkania:

Nie mamy informacji na temat sprzedaży mieszkań przez tego dewelopera.

Cennik:

Nie mamy informacji na temat cenników dotyczących dewelopera MARGO Deweloper.

Polecani Deweloperzy:

Ostatnio dodane inwestycje

PIASTOWSKA 46

Inwestycja Piastowska 46 kameralny budynek apartamentowy, zlokalizowany w reprezentacyjnej dzielnicy Gdańsk – Oliwa, pośród urokliwych uliczek i zabytkowych willi… czytaj więcej

OSIEDLE ZIELONE

Osiedle Zielone w Gdańsku to nowoczesna architektura i wysoki standard. Inwestycja została zlokalizowana przy ulicy Potęgowskiej, w południowej części Gdańska, pomiędzy ulicą Armii Krajowej… czytaj więcej

WILLA PARK

Willa Park to wyjątkowy projekt, który łączy zalety wynikające z posiadania domu z wygodą i bezpieczeństwem zarezerwowanym dla apartamentów… czytaj więcej

Ocena ogólna:

Opinie użytkowników

Roger Grabow

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

W 3 letnim budynku na ulicy Gabrysiak 21 przeciął cały strop w klatce C. Na klatkę i do mieszkań leje się woda ze stropu. Deweloper od roku nic z tym nie zrobił. Zachęcam do odwiedzin potencjalnych klientów dewelopera aby obejrzeli klatkę C na tej inwestycji. Ponadto źle wykone opierzenie gzymsu powoduje że na ścianach od ulicy mieszkańcy mają grzyb w mieszkaniach. Przestrzegam wszystkich przed tym deweloperem.

Mieszkaniec

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Zniszczenia podczas budowy Patio Aleksandry Firma niedba o estetyke osiedla, podczas budowy Patio Aleksandry zostalo zniszczony trawnik a takze krawężniki przez samochody ciężarowe ktore dostarczaly material budowlany.Pomimo zgłoszenia tego uszkodzenia w Margo -brak jakiejkolwiek reakcji

Tomasz

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Witam, przestrzega wszystkich przed tym deweloperem. Jakość wykonania tragiczna, przy zakupie jeszcze jakoś się trzyma, po 2 latach zaczynają się przecieki przez sufity, zalania ścian, grzyb w narożach ścian. Zapraszam obejrzeć co się dzieje na osiedlu Jasień Park, ze stropów leci ludziom woda do mieszkań, przecieka szyb windy, odpada tynk z daszków, wykwity na ścianach. Przed zakupem popytajcie mieszkańców tego dewelopera.

Helena

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Zakupiłam mieszkanie na Skłodowskiej 8 od MARGO w zeszłym roku i jestem naprawdę zadowolona. Obsługa bez zarzutu - Pani z Biura Sprzedaży kompetentna, mieszkanie oddane w terminie, z małymi usterkami ale poprawione w ciągu kilku dni. Ogólnie nie mam zastrzeżeń i mam nadzieję, że tak będzie dalej :-)

Henryk

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Kupiłem super mieszkanie na Skłodowskiej w Gdyni, cena konkurencyjna, klatki nowoczesne i wszystko w terminie.

NOWA OSOWA

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Czytam i nie wierzę.W 2015 r. zakupiłam mieszkanie, typowo pod wynajem. Wszystko przebiegło sprawnie. Kontakt z firmą ok. Mieszkanie odebrane przed terminem. Owszem były jakieś niedociągnięcia ale wszystko w terminie naprawione. Ekipa wykańczająca mieszkanie wręcz chwaliła wykonanie. Od ponad roku mieszkanie jest wynajęte. Wynajmujący póki co są zadowoleni.

Gosia

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Nie polecam. Nieprofesjonalna obsługa, kiepska jakość wykonania, niedotrzymane terminy i wysoka cena jak na taką jakość. Moja ocena ogólna 1!

Dżena

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Jantarowa Woda z ulicy leje się do hal garażowych. Kafle z balkonów odpadają. Barierki rdzewieją. A jak w ostatnim czasie kołek mąż w ścianie zamontował to przy wkręcaniu śruby odpadł płat tynku wielkości dłoni. (...)

pieniacz

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

hehehe u mnie dokładnie to samo (no może płat, który odpadł był trochę większy) - Jantarowa 16 :/

ja

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

nie polecam , nie wykańczają bloków do końca klatki nie pomalowane wykończenia trwają jeszcze p[rzez długi czas

Lill

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Wybraliśmy z mężem mieszkanie w Jasień Parku, osiedle kameralne, widać ładne wykończenie z zewnątrz. No cóż, mieszkanie niestety trzeba wykańczać, bo wybraliśmy opcję standardu deweloperskiego. Wszystkie zmiany na budowie zostały wykonane, tak jak chcieliśmy. Formalności kredytowe załatwialiśmy na miejscu, oprócz podpisania umowy kredytowej. Obsługa w biurze bez zarzutu, nawet w czasie odbioru zostaliśmy miło zaskoczeni, bo otrzymaliśmy wino.

Anonim

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Kupiłem mieszkanie na Nowej Osowej, bo była w miarę dobra cena, odpowiadała mi lokalizacja i mieszkanie wyglądało pięknie na planie. Obsługa klienta to porażka, byłem wielokrotnie zapewniany o rychłym terminu odbioru, a jak juz dostałem powiadomienie o dacie odbioru, to potem został on odwołany. O wypłatę kary umownej prosiłem wielokrotnie, za każdym razem mnie zbywano, a kwotę liczono nieprawidłowo (o 2 tygodnie za mało). W mieszkaniu masa wad, musiałem brać eksperta, który potwierdził mi wszystko na piśmie, a Margo to pismo olało. Dopiero konsultacja u prawnika i pogrożenie sądem dało tyle, że poprawili pęknięcia na balkonie, ale np. źle wybudowanych schodów na antresolę już nie chcą naprawić - przez te schody, które idą nad moją łazienką zrobili zabudowę KG która jest poniżej 1.9m nad podłogą, czyli obniża użytkowość łazienki. Proponowali poprawienie m.in przez przesunięcie kabiny prysznicowej do kuchni, tyle że o tyle się spóźnili z tą propozycją, że miałem już kuchnię zabudowaną. Wysyłałem pisma, maile, dzwoniłem,od wielu miesięcy mnie ignorują i nie chcą się nawet spotkać. Wszyscy pracownicy twierdzą,że to decyzja prezesa, a on nie raczy nawet odebrać telefonu.

Ja28

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Niestety nie mogę dodać pozytywnej opinii na temat Firmy Margo. Kupując mieszkanie myślałam, że kupuję od znanego i dobrze odbieranego dewelpera. Niestety pomyliłam się. Mieszkania oddane z dużym opóźnieniem. Masa usterek, które pomimo reklamacji i rozmów z pracownikami firmy nie zostają naprawione. Na terenie osiedla również sporo braków.

KaTe

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Jestem mieszkanką osiedla Nowa Osowa. Ogólnie wraz z mężem jesteśmy zadowoleni z wyboru tego miejsca i dewelopera. Faktem jest, że termin odbioru był opóźniony, jednak nie spieszyło się nam z przeprowadzką więc jakoś bardzo nam to nie przeszkadzało, lecz dla osób, które mają jakieś zobowiązania (wynajmują mieszkanie..) to należy wziąć mały zapas. Mieszkanie kupiliśmy wykończone pod klucz więc weszliśmy na "gotowe" i zapewne przez to był poślizg z odbiorem. Materiały takie jak wybraliśmy. Obsługa ok, kontakt z biurem obsługi bez problemów.

Justyna

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Osiedle Janarowe - jakość pozostawia wiele do życzenia. Deweloper nie czuł obowiązku naprawy zgłaszanych usterek. Hale garażowe sypią się. Dosłownie.

Siwy

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Spore opóźnienie, mieszkanie w standardzie pod klucz - naprawdę bardzo dużo usterek, niedociągnięć i ogólnego partactwa. Fakt, że starają się poprawiać ale często poprawki wręcz pogarszają sytuacje. Dużo zależy od podwykonawcy który wykańcza mieszkanie - my mieliśmy pecha i trafiliśmy na niejakiego p. Wojtka, naprawdę gość nie wie co robi a jesteśmy na niego skazani. Deweloper wycofał się z obiecanej naprawy drogi którą zresztą zniszczyły ciężarówki Margo, standard i jakość części wspólnych na niskim poziomie.

Krzysiek

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Polecam dewelopera, korzystaliśmy z usług notariusza którego zaproponował deweloper, koszty przyzwoite okolo (około 800-900 zł) korzystaliśmy również z doradcy kredytowego z polecenia Margo, również OK, można trochę negocjować,mieszkanie oddane z lekkim opóźnieniem (około 30 dni) więc bardzo przyzwoicie, delikatne usterki sukcesywnie poprawione jak w każdej inwestycji, czasami podleci z Szadółek ale to sporadyczne przypadki, jest cicho sąsiedzi przesiadują w garażach, ale 2-3 piwka i wracają do domów :), mieszkamy jakiś czas i póki co jest OK, My jesteśmy zadowoleni mieszkanie 3 pokoje z wykończeniem pod klucz.

Marta

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Zakupiłam mieszkanie na osiedlu Nowa OSOWA,do czasu podpisania umowy deweloperskiej wszystko było ok.Kiedy zbliżył się czas odbioru zaczeły się schody....ciągłe przekładanie terminu odbioru,zero informacji na temat faktycznej daty przekazania mieszkania,olewanie klienta,nie odbieranie telefonów,nie odpisywanie na emeile,wreszcie przekazywanie mieszkań w bloku,który nie dostał pozwolenia na użytkowanie.Z tego co mówią już mieszkający Margo nie kwapi sie do wypłat kar umownych za nieterminowy odbiór.Podobno mieszkańcy szykują pozew zbiorowy w tej sprawie....moje mieszkanie ma być gotowe na koniec grudnia ,zle z tego co widzę i słuchając opowiadań przyszłych sąsiadów raczej nie ma co na to liczyć.Gdybym dziś miała wybierać mieszkanie na pewno nie skorzystała bym z oferty Margo.

Magda

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Kupiliśmy mieszkanie na osiedlu Nowa Osowa. Opóźnienie było minimalne, z mieszkaniem wszystko ok. Usuwanie drobnych niedociągnięć szybko i bez problemu. Kontakt z firmą świetny -przede wszystkim za pośrednictwem Pana Dariusza, który szybko odpisywał na maile/smsy, odpowiadał na telefony. Mieszkamy już jakiś czas i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jeśli teren wokół budynku zostanie zagospodarowany zgodnie z terminem, to nie mamy zastrzeżeń. POLECAM:

Życzliwy dla nowych mieszkańców

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Mieszkania Nowa Osowa sa w tragicznym stanie. W kazdym mieszkaniu jest grzyb, nie oddają mieszkań na czas, jak juz oddają to nie sa w takim stanie jak powinny. Nie płaca robotnikom wiec nie ma kto dla nich pracowac. Pan Dariusz unika odpowiedzialności. Cala firma to jakis żart.

Krzysztof

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Kupiłem mieszkanie dla syna na Osowie i jestem naprawdę zadowolony. Obsługa na "5", dobra lokalizacja i ładne, przestronne lokum. Przedstawienie oferty było bardzo profesjonalne, uzyskaliśmy pomoc przy załatwieniu kredytu i dostaliśmy obszerne wyjaśnienia przy zawiłościach aktu notarialnego. Mieszkanie było oddane z lekkim opóźnieniem ale liczyliśmy się z tym, bo żaden deweloper nie oddaje mieszkań na czas :-) - w porównaniu do innych nie było najgorzej. Usterki po odbiorze po jednym, przypominającym telefonie zostały usunięte... Polecam z czystym sercem firmę, bazując na doświadczeniach z innymi firmami deweloperskimi z trójmiasta ( jest to moje trzecie mieszkanie kupione z rynku pierwotnego). MARGO jest uczciwe i elastycznie podchodzi do klienta. Duży plus dla Pana Darka za cierpliwośc i znajomośc tematu :-)

klient

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Panie "Krzysztofie" (Darku) - chce się Panu siedzieć przed komputerem i tworzyć takie pochwalne wątki? Przecież właśnie zaczął Pan urlop wypoczynkowy! Wydaje się Pan naprawdę rzeczowym człowiekiem - po co tworzyć taką poezję? Do rzeczy: Co wg Pana w obsłudze jest na "5"? Może to, że do czasu podpisania aktu notarialnego obsługa klienta jest rzeczywiście elastyczna i do dyspozycji klienta, bo już w miarę zbliżania się terminu oddania mieszkania to raczej na pewno nie. Termin oddania mieszkania do użytku klientowi w tej "firmie" jest prawdziwą tajemnicą poliszynela - nie mówi o nim nikt do puki kiedyś będzie wszystko gotowe - i już. Margo w tym aspekcie jest rzeczywiście bardzo cierpliwie i elastyczne. Termin przewidziany w umowie jest jedynie kwestą orientacyjną. Być może podoba się Panu to, że jak przychodzi termin oddania mieszkania, to obsługa nie odbiera telefonu bo widzi, że dzwoni klient i nie wiedzą co mają mu odpowiedzieć. Ciekawe czy dostał Pan już należny pieniądze za lekkie opóźnienie (chyba, że jest Pan tak dobrotliwy i nie jest to dla Pana ważne, że ten deweloper po prostu nie wypłaca kar umownych za opóźnienia w przekazaniu lokali do odbioru). Chyba, że podoba się Panu Krzysztofowi to, że po podpisaniu aktu notarialnego w firmie odpowiedzią na pytania o odbiór mieszkania jest "NIE WIEMY"?

Elek

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Margo PB - papraki jakich świat nie wiedział Szczerze nie wiem od czego zacząć, bo książkę można by napisać na temat tego nierzetelnego przedsiębiorstwa...Zacznę od kontaktu z biurem sprzedaży, bo od nich się zaczyna. Dziewczynki bez żadnej wiedzy technicznej, bez jakiejkolwiek wiedzy budowlanej, może i miłe - piskliwym głosikiem opowiadają o inwestycji. W momencie zadania konkretnych pytań nie są w stanie odpowiedzieć na najprostsze. Jeśli deweloper wystawia osobę, która ma sprzedawać lokale za pół miliona złotych i więcej wypadałoby żeby był to profesjonalista. Niestety w Margo tego nie uświadczysz. Odbiór mieszkania odbył się terminowo. Ale niestety Margo zamalowuje usterki przed samym odbiorem. Usterki te bardzo szybko wychodzą ponownie na światło dzienne. USterki zgłaszane pisemnie do biura oraz telefonicznie do kierownika budowy pozostają bez odpowiedzi od prawie roku. Zresztą usuwanie usterek przez tę firmę polega na zakrywaniu efektów, absolutnie nigdy na znalezieniu przyczyny jej notorycznego powstawania. Koniecznie patrzcie na ręce zarówno robotnikom jak i kierownikowi. Z doświadczenia wiem, że ani jednym ani drugim nie można wierzyć. Wszystko robią po najniższej linii oporu!

Mieszkaniec osiedla Jasien Park

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Witam Stanowczo nie polecam tego dewelopera, poniewaz: -spore opoznienie w oddaniu lokalu -niewyplacaja kary za spozniony termin oddania lokalu -brak wind (dopiero zamontowane jak mieszkancy wystapili z wnioskiem do sadu) -brak ławek i pojedynczych smietnikow przy budynkach -w budynku H przy zakupie twierdzili iz bedzie tu silownia, natomiast pomieszczenie takie wystawili na sprzedaz -20 razy kontaktowalem sie z p. Alina K. w swojej sprawie bez zadnego efektu -zakurzone osiedle przez cieżarowki margo

KLIENT - NIESTETY

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Jeżeli nie macie problemów, a chcecie je mieć kupcie mieszkanie w margo. Będzie to początek waszych problemów i zmartwień.

archiee

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Niestety potwierdzam: jeśli nie macie rozstroju zołądka, brakuje Wam siwych włosów czy też dawno nikt Was (nie)werbalnie obraził to zapraszamy do mARGO

asia$marek

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

W ubiegłym roku kupiłam mieszkanie na Jasień Parku. Pan w dziale sprzedaży był bardzo kompetentny i uczynny. Mieli poślizg z odbiorem ale zapłacili karę, o której była mowa w umowie. Z jakości jesteśmy zadowoleni. Kupiliśmy mieszkanie wykończone pod klucz. Jest bardzo ładnie zrobione, materiały mogliśmy sami sobie wybrać u pani architekt. Samo osiedle jest bardzo urokliwe. My polecamy.

wqrwiony

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Oszuści z mARGO znów pokazali, jak ordynarnie można się zachować wobec swojego klienta. W dużym skrócie: nie potrafimy się dogadać z tym zacnym deweloperem, więc chcemy złożyć pozew w sądzie. mARGO jednak w dosłownie przeddzień naszej wyprawy do sądu wysyła pismo, w którym deklarują wolę współpracy (czytaj: chcą oddać nam pieniądze, które ponad wszelką wątpliwość nam się należą). My się zgadzamy na propozycję spotkania i omówienia ugody, po czym mija miesiąc bez żadnej reakcji ze strony mARGO. Po prostu KOLEJNA MARNA ZAGRYWKA MARNEJ FIRMY MARNYCH LUDZI!!! Aby tylko chwilę przeciągnąć sprawę, bo jest nadzieja, że nam się znudzi. Ale nic z tego!! Grzywna ze strony Rzecznika Konsumentów nie pomogła, więc czas na pokrycie kosztów sądowych. A za to wszystko zapłacicie wy - przyszli klienci:) NIE BĄDŹ FRAJER - NIE ZACZYNAJ Z mARGO!

piasek

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Kupiłem mieszkanie na Jasień Park, nowe osiedle sprzedawane jako blok z windą. Niestety deweloper nie zapłacił za windy w budynkach na tym osiedlu i nie zamierza tego zrobić. W biurze sprzedaży okłamują Klientów jak i przyszłych klientów, że windy są i działają. OSTRZEGAM PRZED TYM DEWELOPEREM - NIE DOTRZYMUJE UMÓW, BRAK TERMINOWOŚCI, FATALNE BIURO SPRZEDAŻY.

Mateusz

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

W ubiegłym roku kupiłem mieszkanie w Jasień Parku w promocji POD KLUCZ w cenie. Mieszkanie odebrałem bez większych zastrzeżeń. MARGO miało przesunięcie w terminie odbioru, lecz rozliczyli to naliczając kary umowne, więc w mojej ocenie wyszli z tej sytuacji z twarzą. Generalnie OK.

Beata Bigus

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Solidny Developer, fachowa obsługa. Z dokonanego wyboru jestem bardzo zadowolona

były pracownik

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Pani beato chyba nie mówi pani o PB Margo Mariusz Czapiewski, bo ja jako klient mam całkowicie odmienne odczucia. Firma sie szczyci posiadaniem certyfikatu jakości jednak zalatwianie spraw wygląda jak PGR, jak nie walniesz to nic nie zrobią. Odpowiedzi na pisma jeśli wogole przychodzą to po killku mieiącach, a zwykle nie ma żanego odezewu. Co do jakosci to zapraszam do budynków tego deweoloera na chrznowskiego, proszę tylko założyć kask bo moze pani spaść plytka balkonowa na głowe lub rynienka z daszku nad wejscem do klatki

Jola

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

kupiliśmy mieszkanko, odebraliśmy - bez problemów. Polecam wszystkim przemiłe panie w biurze obsługi - pełna profeska. Gratulacje!

własciciel_z_Jantarowego

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Kupiłem mieszkanie, lokalu nie odebrałem ze względu na kilka usterek, z tego względu ekipa reprezentująca dewelopera okazała się bardzo niemiła i nieprofesjonalna. Ja niestety nie polecam wymienionego dewelopera, drugi raz raczej nie kupiłbym tam mieszkania.

Zawiedziony

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Jednym słowem szajs grzyb braki i usterki które eliminują MARGO jako profesjonalistę. Chamska obsługa w biurze. Pierwszy wpis chyba samo Margo sobie dało.

rysiek

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Mam nie przyjemność pracować w tak zwanym "apartamętowcu" i to co tam się dzieje to ludzkie pojęcie przechodzi. Mrozy ,zimno,nie ogrzewają budynku ,nie suszą tynków a już karzą szpachlować.Wilgoć jest straszna wychodzi grzyb. ścianki działowe pękają w rurach woda zamarza i wogóle dużo by wymieniać,wszystko robione na pałe. Ludziom któży kupili lub kupią tam mieszkanie serdecznie współczuje. Firma która to buduje tylko ślizga sie na podwykonawcach a majster budowy to prawdopodobnie chłopaczek po studiach który pojęcia nie ma co się dzieje,pewnie tego w szkole nie uczyli. W tych cenach wolał bym kupić używane mieszkanie do remontu niż mieszkanie z margo.

Margo Fan

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Ludzie przecież to przechodzi ludzkie pojęcie co Margo sobie wyobraża i ile czasu buduje Baltic House. Obok inna firma postawiła 2 razy wiekszy wieżowiec w duzo krótszym czasie. Kiedy byłam na budowie i obejrzałam inne "mieszkania" to rece mi opadły. To miał być apartamentowiec a nie "kawalerkowiec". Napwno przy odbiorze mieszkania bardzo dokładnie sprawdzę jakość wykonania a szczególnie rysy na szybach które widziałam myte były jakąś upaprana w zaprawie miotłą. ZACZYNAM SIE BAĆ !!!

kient

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Potwierdzam, że Pani odpowiedzialna za inwestycje Jasień Park kompletnie nie nadaje siędo tego co robi. Ma się wrażenei, że traktuje swoją prace olewająco. Nie potrafi nawet odpowiadać na maile. Zapomina co ustaliłą z klientem. Mówi ze jej nie bedzie w biurze a jak sie tam przyjezdza to sie okazuje, że jest. Osoba ta jest kompletnie nie ogarnięta. Chciałbym jednak podkreslić, że sama inwestycja jest OK, jednak osoba sprzedajaca ją możek ompletnie zniechęcić do zakupu.

Konrad

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Zdecydowanie nie polecam, chcę ostrzec przed nieprofesjonalną firmą. Po 1 obsługa: ciągła rotacja pracowników i tym samym brak osoby, która w sposób profesjonalny obsługuje, sprawy kierowane i odsyłane w nieskończoność do osób, które nie mają żadnego pojęcia o danej sprawie w której się kontaktuje z nimi. Brak podstawowych informacji i wiedzy pracowników w danym zakresie. Jakość: umiarkowana, ewentualne poprawki po oddaniu mieszkania do użytku wykonane (do tej pory nic się nie dzieje-minął nie cały rok) jednakże długość oczekiwania na wykonanie pozostawię bez komentarza odsyłając do komentarza odnośnie obsługi. Terminowość: takie słowo w tej firmie nie istnieje a) brak odpisywania na korespondencję w terminie, nie odbieranie telefonów, nie oddzwanianie. b) oddanie inwestycji z ponad półrocznym opóźnieniem (Osiedle Jantarowe), następnie usilne oszukiwanie klienta (np. że firma pracowała w święta, bądź, że opóźnienia spowodowane były, ale nie z winy dewelopera, itp.) i nie stosowanie się do postanowień umowy mówiącej, że za każdy dzień zwłoki należy się kupującemu % od wartości (kwota wyliczona według ich własnych widzi mi się). Dużo by jeszcze pisać, ale są ograniczenia. NIE POLEC

mira

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Niestety nic sie nie zmieniło. Gdybyśmy tylko wiedzieli, z czym wiąże się zkup mieszkania u tego dewelopera, nigdy byśmy się na nie nie zdecydowali. Całkowity brak profesjonalizmu, opieszałość i brak konsekwencji... to tylko kilka z z wielu zarzutów... Zdecydowanie nie polecam

niestety klient

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Zdjęcia w folderze piekne, obsługa przedsprzedażna poprana. po podpisaniu umowy jako przyszły właściciel stajesz sie niewidoczny. Standard na pierwszy rzut oka dobry ale juz po kilku miesiacach wychodzi cała masa usterek w tym tak powaznych jak zawigocenie piwnic przeceikanie dachu. Braki w izolacji akustycznej ścian wynikłe z niezgodnym ze specyfikacja producenta montazem ścian. ODRADZAM WSZYSTKIM!!!!!

Dariusz Glugla

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Właśnie po raz kolejny zmuszony jestem do wynajęcia ekipy remontowej do poprawienia tego co Margoludki spartoliły. Po odbiorze mieszkania pierwsza poważna usterka - okna na różnych wysokościach. Niby nie problem gdyby nie to, że to okna na jednej ścianie w jednym pokoju! Sufit podwieszany mocowany do łat za pomocą pianki montażowej, wszechobecny silikon stosowany jest chyba jako remedium na każdy problem... Reklamacje (nasz błąd!) zgłaszane ustnie na prośbę kierownika budowy i naprawiane (sic!) od ręki. Po czasie każda z tych poprawek nadaje się do kolejnych poprawek. Teraz reklamacji nie uwzględniają nawet tych w pełni i prawnie uzasadnionych - wiedzą doskonale, że po sądach nie będziemy się z nimi ganiać. Po okresie gwarancyjnym wychodzą takie cuda, że aż strach pomyśleć ile nasz blok jeszcze postoi... I niestety wszystkie naprawy na koszt wspólnoty. Każdy fachowiec, który miał u nas okazję przyglądać się rezultatom ich pracy łapał się za głowę. Na Trójmiejskim rynku jest wiele firm deweloperskich - wybierzcie dowolną inną.

kajetan

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Na podstawie własnego doświadczenia przyszłym klientom PB Margo chciałabym przedstawić kilka faktów, które pozwolą im wyrobić sobie zdanie na temat tej firmy Zaczynasz kontakt z PB Margo uzbrój się w cierpliwość, na odpowiedź skierowaną pisemnie możesz czekać kilka miesięcy każde nawet najdrobniejsze ustalenie, zobowiązanie firmy spisuj na piśmie choć i tak nie chroni cię to przed utrata nerwów umowę przedwstępną podpisuj tylko i wyłącznie w formie aktu notarialnego nie licz, że w przypadku problemów z odbiorem mieszkania bądź wynikłych już po tym fakcie uda Ci się skontaktować z kimś odpowiedzialnym, bądź decyzyjnym pamiętaj że wszystkie decyzje nawet najdrobniejsze muszą być zaakceptowane przez właściciela (Mariusz Czapiewski z Somonina), tak więc żądaj by był w trakcie podpisania umowy zapytaj go o powyższe przemyśl dokładnie swoją decyzję, sprawdź inne lokalizacje i innych deweloperów. Porozmawiaj z mieszkańcami innych inwestycji PB Margo o ich wrażenie z zamieszkiwania GDYBYM MÓGŁ COFNĄĆ CZAS DRUGI RAZ NIE KUPIŁBYM MIESZKANIA OD TEGO DEWELOPERA. Ze względu na to co powyżej oraz standard technologiczny. Z zewnątrz może wszytko jest ok, ale jak się trochę pomieszka to można osiwieć gdy człowiek sobie uświadomi ile go to kosztowało i co za to ma.

Członek WM Bryza

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Kupno mieszkania w Margo to był jeden z moich błędów w życiu- walka o doprowadzenie do używalności bloku przez Wpólnotę trwała około roku (przeciekający dach, niedziałające centralne ogrzewanie, słabej jakości okna, mierna akustyka). Od dwóch lat sprawa w sądzie dotycząca błędów budowlanych. Zdecydowanie odradzam. Plusy- w miarę terminowe wydanie mieszkania i miła obsługa podczas sprzedaży. Ale nie mieszka się w Biurze Sprzedaży!

Twoja opinia

Share This