Kontakt

Powstańców Śląskich 2-4
53-333 Wrocław

LC Corp

Jesteś tym deweloperem?

Skontaktuj się z nami

DEWELOPER LC CORP

 

Kontakt:

Deweloper LC Corp z miasta Wrocław nie uruchomił możliwości kontaktowania się przez serwis.

Inwestycje:

Niestety w chwili obecnej w serwisie deweloper24.pl nie znajdują się żadne inwestycje dewelopera LC Corp.

Mieszkania:

Nie mamy informacji na temat sprzedaży mieszkań przez tego dewelopera.

Cennik:

Nie mamy informacji na temat cenników dotyczących dewelopera LC Corp.

Polecani Deweloperzy:

Ostatnio dodane inwestycje

PIASTOWSKA 46

Inwestycja Piastowska 46 kameralny budynek apartamentowy, zlokalizowany w reprezentacyjnej dzielnicy Gdańsk – Oliwa, pośród urokliwych uliczek i zabytkowych willi… czytaj więcej

OSIEDLE ZIELONE

Osiedle Zielone w Gdańsku to nowoczesna architektura i wysoki standard. Inwestycja została zlokalizowana przy ulicy Potęgowskiej, w południowej części Gdańska, pomiędzy ulicą Armii Krajowej… czytaj więcej

WILLA PARK

Willa Park to wyjątkowy projekt, który łączy zalety wynikające z posiadania domu z wygodą i bezpieczeństwem zarezerwowanym dla apartamentów… czytaj więcej

Ocena ogólna:

Opinie użytkowników

Palesa

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Zakupiłam mieszanie w LC Corp i z czystym sumieniem polecam. Budynek oddany w terminie. Wysoki standard wykończenia a jakość proporcjonalna do ceny. Dobry kontakt z deweloperem, niestety ceny nie są do negocjacji. Po więcej szczegółów zapraszam na priv.

Zawiedziona

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Na swoje nieszczęście kupiłam mieszkanie od Lcc. Jest źle, są problemy z akustyką, w mojej sypialni słychać rozmowy sąsiadów, to jak odkładają szklanki na blat, zamykają szafki wiem kiedy włączają okap. Deweloper reklamację odrzucił. Odradzam zakup mieszkania od lc corp.

lc_corp

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TĄ FIRMĄ. Uprawia bandyckie metody kradzieży pieniędzy! Mimo, że podpiszą z wami dokument, że w razie gdy nie uda się wam kupić mieszkania to przysługuje się wam zwrot pieniędzy to nie dotrzymują tej umowy. Wszyscy prawnicy mówią, że nie mają prawa tak robić, ale i tak zanim się nie wygra sprawy w sądzie to nie zwrócą tych pieniędzy. Pewnie liczą na to, że niektórym nie będzie się chciało już ich pozywać / będą się bali, że przegrają. Mimo wszystko warto walczyć, bo to co ta firma wyprawia to zwykła bandziorstwo. Tygodniami słuchaliśmy, że przelew został wysłany "wczoraj" i powinien za chwilę być na koncie. To była zwykła gra na zwłokę, bo okazało się, że bez procesu sądowego nie oddali ukradzionych pieniędzy. Każdemu kto zastanawia się nad zakupem mieszkania u nich radzę zastanowić czy warto zaufać firmie która wychodzi z założenia, że jedynym sposobem na wzbogacenie się jest bezprawne grabienie wartości innych ludzi. Na czym jeszcze mogą oszczędzać, gdzie będą szukali pieniędzy? Zwykli złodzieje.

jacekaa40

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Mam podobną opinię o tej firmie. Ja niestety posiadam czteropokojowy problem. Kłopoty zaczęły się gdy przysłano do mnie ekipę , która miała dokonać napraw gwarancyjnych. W tym momencie po prostu nie mam gdzie mieszkać. W dwóch pokojach mam od nowa położone tynki na całych ścianach, oczywiści nikt nie chce znowu dać mi na nie gwarancji. Na pozostałych ścianach we wszystkich pokojach mam ogromne łaty i kładziony jest tynk. A współpraca z dwoma ekipami jest drogą przez mękę. To jest koszmar. Trzeba być fachowcem budowlanym ,żeby coś zrobili poprawnie. Poprawiali nawet balkon, bo zatrzymywała się na nim woda deszczowa. Okno balkonowe było źle wprawione , nie zgodnie z planem. Mało tego zniszczenia przy "naprawach" są ogromne. Począwszy od paneli, kończąc na stłuczonej lampie. Najgorsza jest ignorancja kierownika. Jeżeli mogłabym cofnąć czas, nigdy nie zdecydowałabym się na mieszkanie od tego dewelopera. To jest koszmar i do tego bardzo drogi.

martita12345

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami! Złodzieje jakich mało. Wszystko było ok do momentu kiedy na ścianach zewnętrznych przy łazience pojawiły się mokre pokryte pleśnią plamy- po kilku niezbyt profesjonalnych wizytach stwierdzono, że to moja wina bo zmieniałam instalację wodnokanalizacyjną. Ok, nie ma problemu osoba,która zajmowała się wykończeniem,powiedziała że jeśli wina jest po jego stronie to naprawi na własny koszt. Rozwalono mi pół łazienki, zero przecieków. Kolejna wizyta ''specjalisty''... nie nie to musi być kanalizacja. Zamówiłam badanie termowizyjne, nic nie przecieka.Wg Pana, który robił badanie pękła płyta pod mieszkaniem i wilgoć dostaje się z garaży. Wysłałam wyniki do dewelopera, podając kontakt do osoby robiącej badania- liczyłam, że ktoś to zajmuje się budownictwem będzie umiał zinterpretować wyniki-okazuje się, że nie. I od nowa jak zdarta płyta Panie z biura powtarzają, że to na pewno kanalizacja. To będzie długa walka, ale nie zamierzam się poddawać. Raczej też przemyślałabym drugi raz zakup mieszkania od tego dewelopera.

Twoja opinia

Share This