Kontakt

Aleje Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa

Fadesa Polnord Polska

Jesteś tym deweloperem?

Skontaktuj się z nami

DEWELOPER FADESA POLNORD POLSKA

 

Kontakt:

Deweloper Fadesa Polnord Polska z miasta Warszawa nie uruchomił możliwości kontaktowania się przez serwis.

Inwestycje:

Niestety w chwili obecnej w serwisie deweloper24.pl nie znajdują się żadne inwestycje dewelopera Fadesa Polnord Polska.

Mieszkania:

Nie mamy informacji na temat sprzedaży mieszkań przez tego dewelopera.

Cennik:

Nie mamy informacji na temat cenników dotyczących dewelopera Fadesa Polnord Polska.

Polecani Deweloperzy:

Ostatnio dodane inwestycje

PIASTOWSKA 46

Inwestycja Piastowska 46 kameralny budynek apartamentowy, zlokalizowany w reprezentacyjnej dzielnicy Gdańsk – Oliwa, pośród urokliwych uliczek i zabytkowych willi… czytaj więcej

OSIEDLE ZIELONE

Osiedle Zielone w Gdańsku to nowoczesna architektura i wysoki standard. Inwestycja została zlokalizowana przy ulicy Potęgowskiej, w południowej części Gdańska, pomiędzy ulicą Armii Krajowej… czytaj więcej

WILLA PARK

Willa Park to wyjątkowy projekt, który łączy zalety wynikające z posiadania domu z wygodą i bezpieczeństwem zarezerwowanym dla apartamentów… czytaj więcej

Ocena ogólna:

Opinie użytkowników

Justyna Marczewska

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

W kontakcie z biurem sprzedaży inwestycji Ostoja Wilanów jest się taktowanym jak petent, a nie jak klient. Bezczelne traktowanie i naciski. Osoby tam pracujące chyba nie wiedzą jakie stanowiska zajmują. Prośba o wyjaśnienie kwestii umów kończy się sapaniem i przewracaniem oczami.- powrót do czasów PRLu. Absolutnie nie polecam.

anton

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

kupiłem w ostoi mieszkanie rok temu, jak na razie wszystko jest ok. Jestem bardzo zadowolony, cicho i spokojnie, fajni sąsiedzi, zero kłopotów z deweloperem. Sąsiedzi raczej tez się na nic nie skarżą. Przy odbiorze bvylo kilka usterek, ale nie bylo to nic poważnego.

malgorzata

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Tu masz linka do osiedlowego forum Osiedla Wilanów, z opiniami i dyskusjami samych mieszkaniowców. Możesz poczytać albo ich o coś zapytać. Ogólnie jest OK, bardzo milo sie mieszka. Fadesa jako deweloper spisuje się dość dobrze, nie ma raczej zadnych problemów.

ozkar

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Podobnie jak przedmowca mieszkam na osiedlu Ostoja. Deweloper wywiazuje sie ze swoich obowiazkow w sposob nalezyty- po zgloszeniu ustalaja co i jak i usuwaja problem. Mialem kilka usterek i niedorobek- zrobilem liste i doreczylem. Po 5 dniach nie bylo problemu. Uprzejmi, profesjonalni i rzetelni pracownicy. Po naprawie pytali czy wszystko ok. Przy naprawie uszkodzono mi podloge- zaplacono za strate i przeproszono. Firma ok.

pinka#

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Obsługa klienta na wysokim poziomie, ogólnie ok. Nawet jak coś nie gra i są jakies usterki to od razu wszystko jest załatwiane. Nie ma nerwów i obrażonej Pani Basi w sekretariacie jak gdzieniegdzie.

kris4724

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Instytucja sprzedażowa o podanej w tytule nazwie oferuje m.in. lokale w Wrszawie w inwestycji OSTOJA WILANÓW, i właśnie tam razem z żoną chcieliśmy kupić mieszkanie. Kontakt oraz współpraca do momentu podpisania umowy przedwstępnej była w miarę poprawna. Odbierali telefony, mieli dla nas czas, umawiali się na spotkania. Po podpsaniu umowy przedwstępnej nastąpił zwrot o 180 stopni, nie mieli dla nas czasu, nie odbierali telefonów, uzyskanie jakickolwiek zaświadczeń do banku urastało do rangi wielkiego problemu. Daliśmy się naiwnie zwieść sprzedawcy, że zawarty w umowie przedwstępnej termin wpłaty całości kwoty - 45 dni można łatwo przedłużyć pisząc podanie, które jest z automatu rozpatrywane pozytywnie. Niestety u nas tak nie było. Pani dyrektor sprzedaży(nie będę podawał nazwiska) jest niesłowna, nieprzyjemna w kontakcie i mieliśmy wrażenie że ma nas głęboko w nosie. Byłem traktowany jakbym nie chcał zainwestować mnówsto kasy i kupić mieszkanie, a jakbym wszedł do kiosku "Ruch" po zapałki i to jeszcze bez pieniędzy. Wcale nie jesteśmy odosobnionym przypadkiem. Na własne oczy widzeliśmy parę, która wparowała do biura sprzedaży z wielką awanturą, że nie mogą odebrać już kolejny raz mieszkania, gdyż zgłaszane usterki nie są naprawione, a prowadząca ich sprawę osoba nie odbiera telefonów. Mam też wrażenie, że ta instytucja sprzedażowa zrobiłą sobie źródło dochodu z zadatków osób, które zrezygnowały z zakupu mieszkania. Ja i moja żona z całego serca odradzamy jakikolwiek kontakt z pracownikami instytucji sprzedażowej FADESA POLNORD POLSKA oraz z całego serca odradzamy zakup tam lokalu. My straciliśmy pieniądze i niech to będzie nauka dla innych.

inka

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Potwierdzam, ze obsluga w fadesie jest fatalna, Pani dyrektor wyniosla i nieprzyjemna. Przy probe negocjowania czegokolwiek rozbijasz sie o mur. Nic nie zrobia dla klienta, kupujesz albo spadaj. Handlowcy i panie kierownik, pozal sie boze, niekompetentni sciemniacze i wciskacze kitu. Bardzo nieprzyjemna atmosfera.

klientFPP

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Wypisz wymaluj moja historia. Do momentu podpisania um. przedwstepnej w miare miła obsługa. A teraz po odebraniu mieszkania i wpłaceniu pełnej kwoty od blisko 3 m-cy nie mogę się doczekac zwrotu nadpłaty kwoty blisko 30 tys. zł wynikającej ze zmniejszonej powierzchni mojego lokalu w stosunku do tej zapisanej w um. przedwstepnej. A problem usuniecia wad i usterek zapisanych w protokole odbioru urósł już do jakis abstrakcyjnych rozmiarów: Fadesa Polnord Polska spoznia sie już ponad trzy miesiace z ich usunieciem, a w miedzyczasie pojawily sie nowe: peknięcia ścian, zawilgocenie ścian tarasu, itd. Stanowczo odradzam kupowanie mieszkan od Fadesy Polnord Polska, bo to oszusci i naciągacze, ktorzy mimo kryzysu na rynku nieruchmosci maja swoich klientow w głebokim poważaniu.

Twoja opinia

Share This