Kontakt

Armii Krajowej 19
30-150 Kraków

Eko-Park

Jesteś tym deweloperem?

Skontaktuj się z nami

DEWELOPER EKO-PARK

 

Kontakt:

Deweloper Eko-Park z miasta Kraków nie uruchomił możliwości kontaktowania się przez serwis.

Inwestycje:

Niestety w chwili obecnej w serwisie deweloper24.pl nie znajdują się żadne inwestycje dewelopera Eko-Park.

Mieszkania:

Nie mamy informacji na temat sprzedaży mieszkań przez tego dewelopera.

Cennik:

Nie mamy informacji na temat cenników dotyczących dewelopera Eko-Park.

Polecani Deweloperzy:

Ostatnio dodane inwestycje

PIASTOWSKA 46

Inwestycja Piastowska 46 kameralny budynek apartamentowy, zlokalizowany w reprezentacyjnej dzielnicy Gdańsk – Oliwa, pośród urokliwych uliczek i zabytkowych willi… czytaj więcej

OSIEDLE ZIELONE

Osiedle Zielone w Gdańsku to nowoczesna architektura i wysoki standard. Inwestycja została zlokalizowana przy ulicy Potęgowskiej, w południowej części Gdańska, pomiędzy ulicą Armii Krajowej… czytaj więcej

WILLA PARK

Willa Park to wyjątkowy projekt, który łączy zalety wynikające z posiadania domu z wygodą i bezpieczeństwem zarezerwowanym dla apartamentów… czytaj więcej

Ocena ogólna:

Opinie użytkowników

Sabina W.

Najlepszy deweloper w mieście Kraka! Od kilku lat jestem właścicielką przestronnego, blisko 75-metrowego mieszkania na jednym z podmiejskich osiedli. Nigdy nie żałowałam swojej decyzji - po prostu uwielbiam miejsce, w którym mieszkam i swoje piękne M4. Polecam wszystkim niezdecydowanym!

Błażej

Na Woli Justowskiej powstają luksusowe apartamenty More-Love, które oczywiście buduje Eko-Park. Kocham Kraków i się w nim wychowałam, ale źle wspominam centrum - ten wieczny hałas, ryk silników i krzyki zapijaczonych Anglików potrafi człowieka doprowadzić do szewskiej pasji. Zastanawiamy się z mężem nad kupnem apartamentu na Woli Justowskiej. Cały czas się wstrzymujemy i czekamy na promocje :P

Marika

Sprawdzony i cieszący się zaufaniem deweloper. Kilkoro moich znajomych kupiło mieszkania od Ekoparku i są bardzo zadowoleni. Mieszkają w nowoczesnych apartamentach w Krakowie, mają blisko do pracy, a ich dzieci do szkół. Tak trzymać.

Kornelia

Czy o te apartamenty chodzi www.morelove4.pl ? Prezentują się cudownie, ale nie tylko wygląd przesądza o kupnie. Jak z otoczeniem i bezpieczeństwem? Jakie odległości do szkół, przedszkoli, sklepów?

Daria

Warto obserwować ich stronę www.ekopark.pl, ponieważ można tam znaleźć m.in. informacje o promocjach. Promocje są raz na jakiś czas i wielu ludzi na nie czeka.

Danuta

Apartamenty Morelove to także inwestycja Ekoparku. Budynki prezentują się nowocześnie i takie właśnie są. Wnętrza wpasowujące się w dzisiejsze standardy, czyli kuchnia z salonem i osobno wydzielona strefa nocna tudzież prywatna domowników. Na stronie www.morelove4.pl wszystkie szczegóły inwestycji.

Igor

Inwestycje trafione jak mało które krakowskich deweloperów. Atutem jest doskonała lokalizacja.

Igor

Lubię nowoczesną architekturę, a apartamenty Morelove takie właśnie są. Okolica spokojna, sąsiedzi małomówni, ale generalnie ok. Jestem zadowolony.

Fubu

Jedną gwiazdkę odjąłem za ceny, które są dość wysokie. Z drugiej jednak strony kupując nowe mieszkanie w Krakowie trzeba liczyć się z kwotami rzędu od 6000zł za metr kwadratowy. Lokalizacja inwestycji oraz wykonanie budynków bez zastrzeżeń.

Justyna W.

Deweloper sprawdzony, rzetelny i godny zaufania. Apartamenty Morelove, to kolejna z trafionych inwestycji. Piękne i nowoczesne budownictwo, spokojna i bezpieczna okolica i blisko do centrum Krakowa.

Sonia

Zarówno inwestycje jak i lokalizacje są strzałami w dziesiątkę. Przyznałam o jedną gwiazdkę mniej za ceny, które, niestety, do niskich nie należą. Z drugiej jednak strony za jakość i lokalizację trzeba zapłacić......Wiem, wiem, czepiam się :P

Tymon

Deweloper wydaje się być w porządku (sądząc po opiniach). Ktoś może napisać, jakie aktualnie inwestycje są w sprzedaży?

Kamil

W apartamentach Morelove ceny zaczynają się od 9000zł za metr. Dzielnica willowa, to i ceny są jakie są. Dużo ludzi jest w stanie zapłacić nawet 2x tyle za komfort i bezpieczeństwo swoje i swoich dzieci.

Halina

Wzorowy deweloper, który za cel stawia sobie zadowolenie klientów. Dlatego też pewnie większość opinii na temat Ekoparku jest pozytywnych. Ja Ekopark stawiam za wzór idealnego dewelopera.

Dana

Bardzo ładne i nowoczesne inwestycje. Klasa sama w sobie i doskonałe lokalizacje.

Michał A.

Duże zainteresowanie i ilość sprzedanych mieszkań i apartamentów mówią same za siebie. Ekopark, to klasa sama w sobie - to deweloper, któremu można zaufać.

Robert

Apartamenty Morelove Ekoparku to wyjątkowo udana i luksusowa inwestycja.

Twoja opinia

Share This