Kontakt

Szucha 11
00-580 Warszawa

DOR Group

Jesteś tym deweloperem?

Skontaktuj się z nami

DEWELOPER DOR Group

 

Kontakt:

Deweloper DOR Group z miasta Warszawa nie uruchomił możliwości kontaktowania się przez serwis.

Inwestycje:

Niestety w chwili obecnej w serwisie deweloper24.pl nie znajdują się żadne inwestycje dewelopera DOR Group.

Mieszkania:

Nie mamy informacji na temat sprzedaży mieszkań przez tego dewelopera.

Cennik:

Nie mamy informacji na temat cenników dotyczących dewelopera DOR Group.

Polecani Deweloperzy:

Ostatnio dodane inwestycje

PIASTOWSKA 46

Inwestycja Piastowska 46 kameralny budynek apartamentowy, zlokalizowany w reprezentacyjnej dzielnicy Gdańsk – Oliwa, pośród urokliwych uliczek i zabytkowych willi… czytaj więcej

OSIEDLE ZIELONE

Osiedle Zielone w Gdańsku to nowoczesna architektura i wysoki standard. Inwestycja została zlokalizowana przy ulicy Potęgowskiej, w południowej części Gdańska, pomiędzy ulicą Armii Krajowej… czytaj więcej

WILLA PARK

Willa Park to wyjątkowy projekt, który łączy zalety wynikające z posiadania domu z wygodą i bezpieczeństwem zarezerwowanym dla apartamentów… czytaj więcej

Ocena ogólna:

Opinie użytkowników

Kamil Rychta

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Biuro sprzedaży dba o klienta tylko do momentu wpłaty pieniędzy. Brak informacji , wprowadzanie w błąd, niepowiadamianie o zmianach w terminach odbioru. Zgłaszając problem nie wiadomo do kogo się zwrócić bo nie można skontaktować się z "górą" .Panie pracujące w biurze mają przekazać informacje po czym, brak odpowiedzi. Nie polecam.

Agata Kot

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Bardzo nierzetelna obsługa w biurze sprzedaży. Panie stale wprowadzają klientów w błąd i nie udzielają prawdziwych informacji.

rak61

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Odradzam Dor Group. Poszukaj czegoś innego. Wśród fachowców od nieruchomości mają fatalną opinię. Sprawdź sam dewelopera w Polskim Stowarzyszeniu Budowniczych Domów. Ponaddto możesz dostać tam ekspertyzę umowy.

były klient

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Odradzam, odradzam, jako jedyny developer w Warszawie zerwali umowy wstępne z tymi u których bank spóźniał się z kredytem - nikt tak nie robi!!!, można naliczyć odsetki a ci naciągacze zabrali zaliczki i podnieśli ceny. Kiedy już zdecydowałem że akceptuję nowe warunki finansowe (50tyś w górę) na dzień przed podpisaniem kolejnej umowy larwa z biura zadzwoniła i powiedziała że ceny znowu idą w górę( o kolejne 50 tyż). Banda oszustów.

felek

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Nie chcą podpisywać umów przedwstępnych w formie aktów notarialnych! :( Przysyłają aneksy do umów, w których przesuwają o kilka miesięcy datę ukończenia inwestycji i pod przykrywką niwelowania klauzul niedozwolonych przemycają kuriozalne zpisy np. 3 dni od wykrycia szkody na uznanie gwarancji ze strony Wykonawcy. Czuję, że coś zaczynają kręcić. Ech, szkoda gadać... Jedno Wielkie Rozczarowanie!!!

Twoja opinia

Share This