Kontakt

Jana Olbrachta 174B/1
35-614 Rzeszów

tel.: 533 530 077

Godziny otwarcia:
pn-pt: 9-16, sob: 9-12

strona www: www.domex-rzeszow.com.pl
e-mail: biuro@domex-rzeszow.pl

Specjalizacja:
– budownictwo mieszkaniowe

Domex

DEWELOPER DOMEX

Domex sp. z.o.o. to przedsiębiorstwo zajmujące się budową mieszkań oraz sprzedażą domów jednorodzinnych i wielorodzinnych w Rzeszowie oraz bliskich okolicach.

Oferujemy kompleksową budowę domów, rozpoczynając od dokładnego, uwzględniającego potrzeby klienta projektu, na pracach wykończeniowych kończąc. Budynki, które projektujemy i budujemy cechuje jakość oraz funkcjonalność, są one całkowicie zoptymalizowane do potrzeb ich użytkowników, niezależnie od tego jaki styl życia preferują.

Nasza firma kontroluje wszystkie etapy powstawania naszych inwestycji, od wyboru odpowiedniego miejsca aż do momentu oddania kluczy nowym właścicielom. Budujemy nowoczesne i bezpieczne mieszkania „dla ludzi”, które ponadto są po prostu ładne. Dokładnie planujemy rozkład pomieszczeń i wszelkich dodatkowych powierzchni użytkowych, tak aby, ich przyszli mieszkańcy, mogli cieszyć się nie tylko pięknym designem, ale również wygodą.

Działamy w Rzeszowie i okolicach, kochamy nasze miasto i chcemy, aby było ono piękne, dlatego też projektujemy budynki spójne z obecną zabudową – w końcu kreujemy przestrzeń tego miejsca.

Domex to przede wszystkim doskonale wykwalifikowana grupa ludzi, którzy znają się na swojej pracy. Korzystając z naszych usług, możesz liczyć na w pełni profesjonalną obsługę. Działamy na rynku nieruchomości nie od dziś, zatem nasi klienci mogą liczyć na naszą wiedzę i doświadczenie, którymi chętnie się z nimi dzielimy. W końcu ich zadowolenie jest naszym sukcesem. Zapraszamy do współpracy i do zapoznania się z aktualną listą prowadzonych inwestycji.

Ocena ogólna:

Opinie użytkowników

Ten deweloper nie posiada jeszcze żadnej opinii.

Twoja opinia

Share This