Kontakt

ul. Potęgowska 6/4
80-174 Gdańsk

tel.: 58 320 04 70

Godziny otwarcia:
pn-pt: 9-17

strona www: www.dekpolmieszkania.pl
e-mail: mieszkania@dekpol.pl

Specjalizacja:
– budownictwo mieszkaniowe

Dekpol

DEWELOPER DEKPOL SA

 

Dekpol SA to intensywnie rozwijająca się firma działająca w sektorze budownictwa mieszkaniowego. Deweloper posiada ugruntowaną pozycję w Polsce północnej. Oferuje mieszkania, apartamenty oraz lokale handlowe. Firma działa na rynku od 1993 roku, a od stycznia 2015 roku akcje spółki notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Na rynku mieszkaniowym Dekpol zadebiutował w 2011 roku projektem “Kamienica nad Wisłą” w Tczewie. W późniejszych latach sukcesywnie akcentował swoją obecność w Trójmieście, realizując szereg dobrze przyjętych inwestycji, m.in. w Gdańsku i Gdyni. Ale trójmiejska działalność to nie tylko mieszkania. Na przestrzeni ponad dwudziestoletniej obecności w branży, Dekpol przeprowadził szereg inwestycji z segmentu obiektów użyteczności publicznej – od biurowców, przez hotele, na galerii handlowej kończąc.

Oprócz prężnej działalności na rynku deweloperskim, firma realizuje także szereg działań w zakresie generalnego wykonawstwa oraz budowy konstrukcji stalowych. Firma może poszczycić się także licznymi certyfikatami ISO – z zakresu zarządzania jakością, ochrony środowiska czy norm BHP. Dekpol SA to także produkcja sprzętu przeznaczonego do maszyn budowlanych. Produkty firmy z powodzeniem ułatwiają pracę w Europie (Norwegia, Szwecja, Niemcy, Wielka Brytania), jak i poza nią (Maroko, Australia).

Ocena ogólna:

Opinie użytkowników

Mariusz Skowronek

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Dekpol bardzo szybko się rozwija na Pomorzu, gratuluję!

Arsena Skrzypaczka

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Witam! Dekpol znam bardzo dobrze, gdyż mam duże rozeznanie w branży deweloperskiej z racji pracy jaką wykonuję i z czystym sumieniem mogę polecić tego dewelopera. Na poparcie moich słów napiszę, iż sama zdecydowałam się na kupno mieszkania na słonecznym osiedlu. Widziałam jak powstają te bloki, z jakich są zrobione materiałów itp. Pod względem formalnym również wszystko w najlepszym porządku - działka nie jest kupiona na kredyt, hipoteka nie obiążona itd. Bardzo miła obsługa i możliwość negocjacji ceny. Polecam!

Tomasz S.

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Jestem jednym z właścicieli nowych mieszkań na Osiedlu Słonecznym w Gdańsku. Osiedle wybudowane przez Firmę Dekpol. Nie ukrywam, że firmy tej nie znałem i wcześniej sprawdzaliśmy wiele propozycji innych deweloperów, jednak ten wybór okazał się trafiony. Krótko o samym osiedlu. Dobra lokalizacja, pomysłowo zagospodarowany teren, budynki nowoczesne i funkcjonalne.To co jest równiez istotne to obsługa klienta, która moim zdaniem jest na wysokim i profesjonalnym poziomie. Biurokracja ograniczona do niezbędnego minimum. Szczególne podziękowania składam Kierownikowi biura sprzedaży mieszkań Firmy Dekpol - Pani Magdalenie Lilla, za pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z kupnem mieszkania a także za porady dzięki którym znależliśmy odpowiednich fachowców, przy pomocy których nasze cztery "gołe ściany" zamieniły się w przytulne i fajne mieszkanie. Moja ogólna ocena - bardzo dobra.

Marek

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Bardzo ładne i ciekawe mieszkania ,a budynek ma ciekawą architekturę coś innego niż wszyscy,nie ma monotonni a to jest na plus. Polecam właśnie się urządzam i jest ok!

vvv

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Nie kupujcie-tylko nie ta firma Jeśli ktoś szuka problemów to dekapol to właściwa"firma" pamiętaj,będziesz mieć problem, zostajesz na lodzie, musisz mieć taki jak wszyscy albo ich nie obchodzisz, jeśli lubisz być rażony prądem bo w wolnych chwilach nie masz co robić, to kup tu mieszkanie, a może lubisz nieszczelne okna, pamiętaj ,jak pójdziesz do nich wykpią cię, zwalą całą winę na wykonawców, bo oni są tylko od kasowania, nie chcą ponosić żadnej odpowiedzialności, dobro klienta ich nie interesuje chyba,ze tym dobrem jest twoja kasa, zostajesz sam sobie na pastwę, losu albo mają cię daleko gdzieś , w du.... i każą ci iść do sądu, bo nie daj Boze problem dotyczy tylko ciebie. Nigdy w życiu nie pamiętam,żeby ktoś tak agresywnie i podle mnie potraktował, za miłym uśmiechem kryje się tylko chęć zysku, jeśli zawinią nie wezmą na siebie odpowiedzialności, zgnoją cię jak nie powiem co

letita

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Zgadzam się z opinią poprzednika. Chcesz mieć problem to kup w DEKPOLu w mieszkanie. DEKPOL udziela gwarancji na blok a każe wysyłać zgłoszenia do administratora i administrator ma szukać rozwiązania problemu. Brak odpowiedzi na gwarancję.

trycze

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Pani z Dekpolu w Nowych Rokitkach oferuje mieszkania wprowadzając ludzi w błąd.Zapewnia o tanim ogrzewaniu z sieci miejskiej,a w rzeczywistości opłaty są najdroższe w kraju.sporo mieszkańców z ogromnymi rachunkami za ciepło zadłuża się.A miało być tak pięknie ,szkoda,że tak wielu młodych ludzi których pierwsze wymarzone mieszkanko okazało się ciężarem na całe życie.

Bożena

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

zastanów się 2 razy zanim kupisz cos od nich. Ja 2 raz bym mieszkania u nich nie kupiła bo to są partacze!! Problemy z usunięciem usterek usługi drogie a kiedy nadchodzi czas wypłacania pieniędzy to liczą 4 razy mniej bo oni znalezli kto zobi taniej!! O wszystko trzeba walczyc i czekać sporo niedoróbek zamienione liczniki i po latach okazuje sie ze masz niedopłatę bo przy budowie ktoś się pomylił i dostajesz serdeczne przeproszenia ze spartaczyli !

Twoja opinia

Share This