Kontakt

Liskego 7
50-345 Wrocław

Archicom

Jesteś tym deweloperem?

Skontaktuj się z nami

DEWELOPER ARCHICOM

 

Kontakt:

Deweloper Archicom z miasta Wrocław nie uruchomił możliwości kontaktowania się przez serwis.

Inwestycje:

Niestety w chwili obecnej w serwisie deweloper24.pl nie znajdują się żadne inwestycje dewelopera Archicom.

Mieszkania:

Nie mamy informacji na temat sprzedaży mieszkań przez tego dewelopera.

Cennik:

Nie mamy informacji na temat cenników dotyczących dewelopera Archicom.

Polecani Deweloperzy:

Ostatnio dodane inwestycje

PIASTOWSKA 46

Inwestycja Piastowska 46 kameralny budynek apartamentowy, zlokalizowany w reprezentacyjnej dzielnicy Gdańsk – Oliwa, pośród urokliwych uliczek i zabytkowych willi… czytaj więcej

OSIEDLE ZIELONE

Osiedle Zielone w Gdańsku to nowoczesna architektura i wysoki standard. Inwestycja została zlokalizowana przy ulicy Potęgowskiej, w południowej części Gdańska, pomiędzy ulicą Armii Krajowej… czytaj więcej

WILLA PARK

Willa Park to wyjątkowy projekt, który łączy zalety wynikające z posiadania domu z wygodą i bezpieczeństwem zarezerwowanym dla apartamentów… czytaj więcej

Ocena ogólna:

Opinie użytkowników

Maciej Nerkowski

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Chciałem kupić Mieszkanie ale zostałem niezbyt kulturalnie potraktowany przez Panie zajmujące sie sprzedażą, sytuacja wyglądała tak jakbym to ja miał tym Pania sprzedać mieszkanie. Do tego nie otrzymałem ani jednej konkretnej odpowiedzi na pytania jakie zadawałem. Nie polecam tym bardziej ze po cenie za metr można spodziewac się czegoś więcej.

Janusz Kaszczukiewicz

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Bardzo średnia obsługa klienta ! Co do mieszkań przy takiej cenie powieszałabym ze rewelacji nie ma.

Robert Kubiak

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Kupiłem mieszkanie na Słonecznych Stabłowicach. Nie żałuję. Bardzo dbają o relacje z klientem. Od sprzedawcy po odbiór wszystko bez zarzutu. Pomimo pewnych problemów bardzo duża elastyczność przy załatwianiu spraw. Super naprawdę polecam.

Krzysztof Miśkiewicz

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Kupiłem mieszkanie na osiedlu Siena. Dział sprzedaży wypadł bardzo słabo, byliśmy delikatnie zniesmaczeni próbami wymuszenia zmiany godziny podpisania umowy przez handlowca. Po zakupie kontakt z inżynierem prowadzącym zmiany aranżacyjne na budowie bardzo profesjonalny.

Adam Wojtkowiak

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Dobre nowe osiedla mieszkaniowe

Michał Muszyński

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Jeden z nielicznych wiarygodnych developerów.

Patryk S.

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Mam już za sobą kupno dwóch mieszkań we Wrocławiu i jeżeli chodzi o firmy deweloperskie, uważam, że Archicom pozytywnie wyróznia się na tle konkurencji, zarówno jeżeli chodzi o jakość wykonania jak i relacje na linii developer – klient.

Marcel Orzechowski

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Archicom to naprawdę dobry deweloper. Jestem w 100% zadowolony z jego usług. Nieco się zestresowałem sytuacją z Wrobis, ponieważ już wstępnie zdecydowałem się na zakup mieszkania w osiedlu na Hallera. Na szczęście Archicom stanął na wysokości zadania i zabezpieczył swoje budowy. Byłem tam ostatnio - prace przebiegają tak, jak należy. Polecam tego dewelopera!!! :)

Zuzanna Kiszka

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Podoba mi się, że ten deweloper dba nie tylko o swoje interesy, ale także o interesy miasta. Duży plus za inwestycję Olimpia Port, bo niewiele jest w naszym mieście inwestycji, które skupione są wokół rzeki i eksponują Odrę a przecież to wielki skarb Wrocławia. Wiadomo, że jeszcze trochę potrwa, zanim choć trochę zbliżymy się do Krakowa, ale Olimpia Port jest małym krokiem na tej drodze :) Nie mogę się doczekać, aż wybrzeża Odry będą naturalnym miejscem wypoczynku, czystym i uporządkowanym!

Kamil Ferenc

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Sporo osób polecało mi kupno mieszkania od dewelopera i praktycznie wszyscy od Archicomu. To były dobre rady :) Inwestycja rośnie w oczach, a ze współpracy jestem bardzo zadowolony!

Arek Kwiatkowski

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Jakiś czas temu szukałem nieruchomości we Wrocławiu pod inwestycję. Zdecydowałem się na mieszkanie od Archicomu i jestem zadowolony. Współpraca układała się poprawnie. Jakosć wykonania mieszkania na dobrym poziomie. Polecam.

Pete Sijoma

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Do momentu odbioru mieszkania na Jagodnie nie było najmniejszych problemów - do tego momentu polecam. Po odbiorze zaczyna się droga przez mękę, jeśli ktoś chce aby po odbiorze nie było przykrych niespodzianek to niech wybierze innego developera. Prawda jest tak, że po odbiorze mieszkania zaczyna się zlewanie klienta, skoro pieniędzy są na koncie to co ktoś może zrobić jedynie pisać mejle albo wydzwaniać. Po odbiorze mieszkania właściciel upominająca się o usunięcie usterek zapisanych w protokole odbioru jest zbywany. Dzwoniłem 4 lub 5 razy do kierownika budowy z zapytaniem kiedy zostaną usunięte usterki związane z oknami, drzwiami balkonowymi i tynkami , za każdym razem otrzymałem odpowiedz z konkretną datą lub dniem, że będzie zrobione, bo podwykonawca poprawiał w innym mieszkaniu albo, że ma przyjechać "w tym i tym" dniu. Za każdym razem kiedy miało być zrobione przyjeżdżałem i co?. Nawet palcem nie tknięte, poza zamontowaniem dwóch kontaktów przez 20 dni nic nie jest zrobione - robicie z człowieka idiotę. Klient traktowany jest jak powietrze. Jeśli nie potraficie zdyscyplinować podwykonawcy to już nie mój problem i właśnie za takie traktowanie nie polecam nikomu. Dziś ta sama sytuacja - poprawek brak, jakichkolwiek informacji również - szkoda słów. Ludzie płacą duże pieniądze za mieszkania a po zakupie okazuje się, że nie potraficie wywiązać się z umowy z poszanowaniem drugiej strony, marketingowo bardzo dobrze się prezentujecie, stosunek do klienta po zakupie mieszkania to jednak PRL.

Krzysztof Slodyczka

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Jako mieszkaniec osiedla Olimpia Port, z żalem stwierdzam że deweloper Archicom nie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Na usuniecie usterek po odbiorze mieszkania czekam od sierpnia zeszłego roku (2016). Przez cały ten czas jestem w kontakcie z firmą Archicom odnośnie zwijaczy rolet zewnętrznych, które ulegają ciągłym usterkom, a podwykonawca nie jest w stanie naprawić tego w sposób, który umożliwiłby normalne korzystanie. Wychodzenie na balkon możliwe jest tylko przy manipulacji zwijacza w odpowiedni sposób, a dodatkowo ze szpalety okiennej nieustanie sypie się tynk. W mojej opinii takie sytuacje są niedopuszczalne. Niestety odradzam zakup mieszkania od dewelopera Archicom. Wydając taką kwotę na własne lokum, moje oczekiwania był większe, jednocześnie niezbyt wygórowane jak na „Najprzyjaźniejszego dewelopera we Wrocławiu”. Bardzo proszę administratora profilu Archicom na stronie Facebook o nie usuwanie powyższej, negatywnej opinii.

Piotr Czop

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

To i ja dodam coś od siebie. Odradzam tego dewelopera. Do momentu zakupu mieszkania było świetnie, pracownicy Archicomu odpisywali na maile, profesjonalnie podchodzili do dokumentacji i udogodnień. Naprawdę byłem zaskoczony poziomem obsługi. Po sprzedaniu mieszkania i pojawienia się pierwszych problemów nastąpiła już typowa dla firm świadczących usługi w Polsce - cisza. Mam dosyć nietypowy problem w zakupionym mieszkaniu, ze ścian wydobywa się buczenie rozchodzące się na całe mieszkanie. Utrudnia to w nim wypoczynek jak i sen, Dźwięk ten jest bardzo uciążliwy i wywołuje już u mnie bóle głowy. Dwa miesiące temu zgłosiłem ten problem zgodnie z przekazaną instrukcją obsługi mieszkania do rękojmi budowlanej Archicomu (ponad dwa miesiące temu). I od tamtej pory nie usłyszałem ani słowa. W mieszkaniu nadal rozchodzi się uciążliwe buczenie i niestety nikt nie jest chętny skonaktować się w celu rozwiązania sprawy., Moja korespondencja jest ignorowana, gdyż jak zapewne nie da się już na mnie więcej zarobić. Poniżej zamieszczam treść maila, którego wysłałem do osób zajmujących się obsługą mojego osiedla, Niestety on również pozostał bez odpowiedzi. Szanowni Państwo, Niestety do tej pory nie udało się mi porozumieć z Panem Wojtkiem z firmy Specbau który opiekuje się osiedlem słoneczne stabłowice i jest odpowiedzialny za usuwanie usterek w mieszkaniach znajdujących się na osiedlu. Pan Wojceich odpowiada na moje wiadomości, a usterki zgłoszone ponad 2 miesiące temu niestety nadal pozostają nie naprawione i utrudniają normalne korzystanie z mieszkania. Jedna z usterek to do tej pory nie działająca roleta na taras (przez co w całym mieszkaniu jest ciemno) a druga dużo bardziej uciążliwa to dziwne buczenie wydobywające się z rogu mieszkania, NIestety przez tą drugą usterkę w mieszkaniu nie da się mieszkać - huk ten uniemożliwia spanie, wypoczynek, pan Wojtek niestety zapadł się pod ziemie i niestety nie odpisuje na moje wiadomości i nie podejmuje próby naprawy wymienionych usterek. Szanowni Państwo. Kupiłem od Państwa produkt z którego przez nieprofesjonalność Państwa podwykonawców nie jesteśmy w stanie z żoną w normalny sposób korzystać. Niestety również od Państwa nie udało mi się uzyskać pomocy w tej kwestii, Wydaje mi się, że jestem przez Państwa brany na poważnie i nie czuje się traktowany jak klient tylko jak petent w urzędzie z czasów PRL-u. Nie odpisali państwo na żadnego wysłanego przeze mnie maila (ostatni wysłany 11 dni temu), nie informowali mnie państwo na bieżąco odnośnie postępów i prób podjęcia kontaktów z panem Wojciechem, Moje dotychczasowe wrażenie związane z obsługą mojej osoby przez państwa niestety nie należy do najlepszych. Szczerze mówią czuje się absolutnie pozostawionym sam sobie i swoim problemom w wyżej wymienionych kwestiach. Czuje się jak Don Kichot walczący z wiatrakami, Mogę to kontynuować, ale uważam to za bezcelowe. Bardzo proszę jutro (1 grudnia) o kontakt telefoniczny pod mój numer (numer usuniety) w celu umówienia spotkania na, którym moglibyśmy omówić powyższe rzeczy, podjąć kroki w celu ukierunkowania wyżej wymienionych kwestii na właściwe tory, które umożliwią mi i mojej małżonce korzystanie z zakupionego od państwa lokum za naprawdę spore pieniądze. Liczę na Państwa pomoc i odpowiedź i mam nadzieje, że nasza dalsza współpraca będzie już od tej pory dużo bardziej owocna, Z wyrazami Szacunku, Piotr Czop.

Łukasz Lewandowski

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Jeżeli marzy Ci się wspaniała obsługa przedsprzedażowa w której archicom będzie odpowiadał w 5 minut na Twoje pytania i wątpliwości, a jednocześnie nie przeszkadza Ci totalny brak zainteresowania ze strony developera po zakupie to mogę z czystym sumieniem polecić. Nie przeszkadza Ci, że deweloper nie jest w stanie wywiązać się ze swoich obietnic naprawy uchybień przy odbiorze, bierz śmiało. Nie przezkadza Ci, że deweloper uchyla się od płatności za poprawienie za niego wad mieszkania, bierz śmiało. Nie przezkadza Ci, że jesteś zbywany i olewany, bierz śmiało. Zgłaszasz usterkę i w spokoju możesz czekać na jej poprawienie przez wieczność, jak najbardziej polecam. Natomiast ludziom, którzy planują kupić mieszkanie, cieszyć się nim, a nie denerwować za każdym razem. Na słowo deweloper, zarządca, administracja nie reagować odruchem wymiotnym - szczerze odradzam. Nie dajcie się złapać na piękne słowa i obietnice, zostaniecie jak w dżungli zjedzeni przez silniejszego, bo nie oszukujcie się, z nimi nie macie szans.

Maria Radwan

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Może i troszkę drożej ale .. uważam ze warto było tu zamieszkać , mam na myśli słoneczne stabłowice . Bardzo podoba mi się plaża nad rzeką, obiecany fitness. Widać że ktoś dobrze przemyślał koncepcje. Liczę na to że się będzie dobrze mieszkało. I już nie będzie wykrętów że za daleko na siłownie.

Kinga Dębska

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Zdecydowaliśmy się na kupno mieszkania na osiedlu Siena, ze względu na lokalizację. Miejsce całkiem dobrze skomunikowane, do centrum dojedzie się w 10 minut, a jedonocześnie dużo zieleni w koło. O to nam chodziło. Zakończenie budowy planowane jest na 2017 rok mam nadzieję, że żadnych opóźnień nie będzie i mieszkanie tak samo będzie nam się podobało, jak na planach.

Arkadiusz Kowalski

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Odradzam... przy tej cenie można by oczekiwać większej dbałości o detale, np. zadbanie o ogrodzenie śmietników, naprawienie zniszczonego podczas budowy drzewa ale hitem jest naprawa źle postawionego murka. Szkoda, że nowy słupek jest o 2/3 mniejszy od poprzedniego. A do tego nadal wystaje beton, który pozostał po poprzednim. Archicom jest ok do momentu podpisania umowy. Na zgłoszonego maila też nie raczą odpowiedzieć... (os. Selenza)

Krystyna Toman

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Wykańczamy na Stabłowicach. Odbiór w zasadzie bezusterkowy. Znajomi którzy kupowali mieszkanie pare lat temu w Katowicach bardzo nas nastraszyli, więc odetchnęliśmy z ulgą że wszystko z odbiorem ok. Teraz już tylko z górki mam nadzieję. Jestem ciekawa jak okolica wygląda latem… No i mam nadzieję na miłych sąsiadów, póki co za ścianą słychać tylko wiertarki 

Maciej Stanisławski

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

z Hallera wszędzie blisko i o dziwo jest nawet cicho. Zupełnie inny standard życia, mieszkania duże, widne, sąsiedzi na poziomie, jest gdzie pospacerować, wyjść z psem. Jak kupować to tylko w tej lokalizacji. Nie ma nawet co porównywać z klitkami na Gaju.

Maciej Jarosz

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Mieszkam na Olimpii Port już jakiś czas i póki co mieszka się przyjemnie. Mieszkanie z balkonem, rozkładowe. Dojazd ok, na pętle 9 i 17 trzeba chwile podejść ale liczymy ze w końcu miasto pociągnie tramwaj i do nas... Oprócz tego zieleń, rzeka i do tego fitness. Poza tym infrastruktura na osiedlu jest dobra co rusz nowe miejsca się otwierają. Piszę żeby się zapytać czy wiadomo kiedy baza kajakowa się pojawi?

Marcin Drzewiecki

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Przekonaliście mnie, że nawet mając tyle dobrych opinii nie potraficie zadbać odpowiednio o klienta. Będąc inwestorem zastanowiłbym się kilka razy przed zakupem waszych akcji. Pomimo sprzedaży mieszkań na poziomie 27% (dane wasze na marzec) w Spirali czasu, wasz handlowiec zachowuje się poniżej krytyki. Osobiście będę was unikał i każdemu odradzał z wami kontakt.NIE POLECAM kontaktu z Panią B.

Twoja opinia

Share This