Kontakt

Światowida 61a
03-144 Warszawa

AMA-BUD

Jesteś tym deweloperem?

Skontaktuj się z nami

DEWELOPER AMA-BUD

 

Kontakt:

Deweloper AMA-BUD z miasta Warszawa nie uruchomił możliwości kontaktowania się przez serwis.

Inwestycje:

Niestety w chwili obecnej w serwisie deweloper24.pl nie znajdują się żadne inwestycje dewelopera AMA-BUD.

Mieszkania:

Nie mamy informacji na temat sprzedaży mieszkań przez tego dewelopera.

Cennik:

Nie mamy informacji na temat cenników dotyczących dewelopera AMA-BUD.

Polecani Deweloperzy:

Ostatnio dodane inwestycje

PIASTOWSKA 46

Inwestycja Piastowska 46 kameralny budynek apartamentowy, zlokalizowany w reprezentacyjnej dzielnicy Gdańsk – Oliwa, pośród urokliwych uliczek i zabytkowych willi… czytaj więcej

OSIEDLE ZIELONE

Osiedle Zielone w Gdańsku to nowoczesna architektura i wysoki standard. Inwestycja została zlokalizowana przy ulicy Potęgowskiej, w południowej części Gdańska, pomiędzy ulicą Armii Krajowej… czytaj więcej

WILLA PARK

Willa Park to wyjątkowy projekt, który łączy zalety wynikające z posiadania domu z wygodą i bezpieczeństwem zarezerwowanym dla apartamentów… czytaj więcej

Ocena ogólna:

Opinie użytkowników

wsadasdfg

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Ja odradzam dewelopera. Z pozoru wygląda wszystko pięknie .Ale po oddaniu wychodzi ogrom problemów do których deweloper jako administrator nie chce się zająć. Budowane za szybko. Nie dokładnie. Sugeruje zarejestrować się na którymś forum innych osiedli postawionych przez AmA BuD. Jest na nich od groma wątków o problemach i użeraniu się z developerem.

mic-kam

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Też odradzam tego dewelopera. Zapraszam na Piaskową zobaczycie jak inwestycja wygląda po latach. Na początku wszystko ładnie wygląda, a potem... ehhh wszystko się sypie.

biala1000

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

UWAGA dla wszystkich kupujących deweloper nie prowadzi Rachunków Powierniczych dla budowanej nieruchomości! Wpłacane pieniądze nie są chronione w żaden sposób, w przypadku upadłości dewelopera zostaniemy bez mieszkań i bez naszych ciężko zarobionych pieniędzy !!!

marti.ku

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

hej, mieszka mi się bardzo dobrze, blisko Arkadii i dogodnych połączeń komunikacyjnych, punkt bliski ideału. Wiadomo, po wprowadzeniu odbył się szereg prac remontowo-urządzeniowych. Jeżeli chodzi ci natomiast o tego dewelopera , no to jest ok, po sadach w każdym razie się nie musiałam rozbijać;). Jestem szczególnie zadowolona z balkonu, nie jest to ciasna, wąziutka klitka, bardzo ustawny;). Nie wiem, co dokładnie cie interesuje?

Gosc

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Moge powiedziec tylko jedno o Ama Bud w warszawie - uciekajcie jak najdalej od nich! Jakosc wykonania - ponizej krytki, uswanie usterek odbywa sie w ten sposob ze przychodzi dwoch pracownikow generalnego wykonawcy (firma ojca obecnego przesa zarzadu) i naprawiaja wszysko srubokretem. Nie mowic juz o czasie reakcji na zgloszenie. teroetycznie wyrazaja wole wspolpracuy i sa dalecy od sporow ale Uwaga!!! Wspolpraca jest tylko wtedy, gdy realizuje sie wole pana prezesa Piota Jaczewskiego - w przeciwnym wypadku jest wylacznie spor i problemy, bo...on, jak twierdzi, za nic nie odpowiada. Co wiecej - sa probelmy z przejeciem administracji!!!!! Poleccam dokladnie obejrzec dwie ostatnie inwestycje /Nowodworska i Ksiazkowa na Tarchominie/ i popytac mieszkancow...juz z zewnatrz widac zardzewiale furtki!!!! O tym co w srodku...masakra. Obecuje super jakosc wykonania a w rzeczywistosci mamy najtanszy gres....w garazu stoi woda, od wilgoci warjuja systemy elektroniczne w samochodach, po niespełna 8 miesiacach uzytkowania schodzi fabra nawierzchniowa z posadzki itd.... Omijajcie z daleka te firme....

mieszkaniec

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Piaskowa - nierówno ułożona kostka na osiedlu (mało zieleni na większości osiedla kostka), schody na klatce schodowej o różnej wysokości, notorycznie rdzewiejące ogrodzenie i psująca się furka, a najlepsze źle wykonana izolacja garaży przez co na ścianach i stropach są zacieki wodne (obecnie usuwane przez zadeklarowanego wykonawcę i inwestora). Części wspólne budynku oceniam negatywnie. Na plus wykonanie lokali mieszkalnych jest na przyzwoitym poziomie do tego nie mogę się przyczepić. Ściany równe, dobrze gipsowane i pomalowane. Instalacja wodno-kanalizacyjna i elektryczna ok. Nie sprawia problemów. Co do lokalizacji Piaskowej jest bardzo cicho, chociaż jak się wprowadzałem zastanawiałem się czy nie będzie uciążliwy ruch osób dojeżdżających (skracających sobie drogę do Arkadii) i ul. Powązkowskiej.

dagielka

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Ja się nie zgodzę z opiniami, mieszkamy teraz na Piaskowej bo przechwyciliśmy mieszkanie kupione przez rodziców męża, i nie mamy mu totalnie nic do zarzucenia. Zawsze znajdzie się jakiś powód do narzekania, mieszkanie jest wykonane bez zarzutu. Jeśli chodzi o infrastrukturę, to tez nie narzekamy... w poprzednim bloku w którym mieszkaliśmy na wilanowskiej nie było zacieków w garażach tylko woda kapała z rur w paru miejscach także naprawdę nie ma co dramatyzować:)

Twoja opinia

Share This