Kontakt

ul. Łużycka 6
81-537 Gdynia

tel.: 58 660 19 72 / 58 344 16 10

Godziny otwarcia:
pn-pt: 9-18

strona www: www.allcon.pl
e-mail: osiedla@allcon.pl

Specjalizacja:
– budownictwo mieszkaniowe

Dekpol

DEWELOPER ALLCON

 

ALLCON jest jedną z wiodących firm deweloperskich na trójmiejskim rynku nieruchomości, które wyróżniają się harmonijnością zabudowy, dbałością o detal architektoniczny oraz przemyślaną infrastrukturą terenów rekreacyjnych.

W 2015 roku ALLCON obchodził jubileusz 25-lecia działalności. Minione 27 lat to okres wytężonej pracy wykorzystany na budowę firmy opartej na stabilnych fundamentach finansowych i strategii nowoczesnego zarządzania. Umocniliśmy silną pozycję marki ALLCON, którą wyróżnia niezawodność produktów, terminowość oraz wiarygodność wobec klientów i kontrahentów.

Funkcjonowanie przedsiębiorstwa na jednym z najprężniej rozwijających się rynków budowlanych w Polsce i w otoczeniu silnej konkurencji wymaga dobrego planowania inwestycji, umiejętności organizacji i zarządzania procesem budowlanym, inżynierii finansowej oraz nowoczesnej komunikacji z rynkiem klientów. Rzetelne podejście do partnera biznesowego oraz strategia spójności między działaniami ekonomicznymi i publicznymi wyróżniają ALLCON OSIEDLA na trójmiejskim rynku nieruchomości.

Jesteśmy laureatami najwyższych nagród branżowych jak BUDOWA ROKU za przedsięwzięcia „Witawa” i „Redłowska Kaskada”, jak również nagród i wyróżnień regionalnych: Czas Gdyni, Gryf Gospodarczy czy Pomorska Nagroda Jakości. Otrzymujemy nagrody i wyróżnienia nie tylko za estetykę i wykonanie, ale również za osiągane wyniki ekonomiczne.

Jesteśmy obecni na prestiżowych listach „Diamenty Forbesa” w rankingu polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość rynkową oraz „Gazela Biznesu” w rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. W 2003 roku przyznano nam po raz pierwszy Certyfikat Dewelopera, potwierdzający rzetelność i wiarygodności naszej firmy na rynku nieruchomości.

Ocena ogólna:

Opinie użytkowników

ppp

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Mieszka się fajnie spokojna okolica. Ogólnie firmy allcon nie polecam, kłamią na każdym kroku. Podczas kupna mieszkania pani mówiła że koszt utrzymania to 5zł za metr okazuje się że jest dwa razy drożej. Firma Allcon korzysta z usług firm podwykonawczych które są bardzo słabe efekt 5 razy była już awaria bramy wjazdowej !!! Farba z elementów typu klamka od drzwi śmietnika lub słupki oświetleniowe odpada, domofony psują się średnio co miesiąc czas na naprawę gwarancyjną to 14 dni !!!!! Aby dorobić klucz do drzwi od klatki trzeba jechać aż do Gdańska !!!!!

Anonim

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Ooo widzę sąsiad ale nie wiem ktory:D Wszystko to prawda, Pani Kasia bajere kręci, że koszty utrzymania to 5-6 zł, teraz realnie wychodzi 11 a latem pewnie spadnie do 10. Domofony ktore się co chwile wieszaja, brama która znowu wlasnie w sobote padla, do tego chamstwo i ignorancja pracowników Allconu, pieknie jest do momentu jak nie odbierzesz mieszkania a potem to dno. Na temat dewelopera możemy jako mieszkancy same złe rzeczy powiedzieć, buta i chamstwo ale teraz czas na plusy. Cicha okolica, spiew ptaków o poranku mimo ze ostatnio wycieli troche drzew:(, i co najważniejsze sąsiedzi, tych nie zamienił bym na innych. Mimo zrożnicowania wiekowego wszyscy są kulturalni i pomocni, skrzykneło sie kilka osob na wspólne bieganie, nie ma problemu by poprosić sasiada o przysłowiową szklanke cukru itp. o imprezach w garażu nie wspominam bo to inna historia.

Anonim

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Oplaty Witam, to nie jest kwestia tego z czego wynikają tak wysokie opłaty tylko kwestia oszustwa podczas sprzedaży, bo jeśli Pani zapewnia, że średnio roczny koszt do metra2 będzie ok 5-6 złotych a potem wychodzi 2 razy tyle to jest zonk. Gdyby od początku było powiedziane jakie są koszty nikt by problemu nie robił i każdy rozumie ze to są dane szacunkowe i mogą się rożnić od kosztów rzeczywistych ale nie może byc tak, że różnica wynosi 100% a wiem, że Allcon ma tego świadomość iż wprowadza ludzi w błąd. A jeśli chodzi o koszty to po pierwsze hala garażowa (oswietlenie+ogrzewany elektrycznie podjazd) i windy to największe obciązenie, do tego teren osiedlowy koszt utrzymania 30zł miesiecznie. Dla mieszkania 57m2 czyns jest 570zł+35fundusz remontowy+30 teren osiedlowy=635, latem odejdzie koszt ogrzewania czyli będzie o 100zł około mniej. Jeśli chodzi o koszty utrzymania to z tego co rozmawiałem ze znajomymi którzy mieszkaja na sokółce to maja podobnie.

Lukassz

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Osiedle powstałe dzięki korupcji Jak Państwo pewnie nie pamiętają, w tym miejscu był las. Potem przez badaną w CBA korupcję w ekipie Szczurka deweloper wyciął drzewa tłumacząc wszystkim, że żadna budowa na tym terenie nie jest planowana, a drzewa zostały wycięte w celu przywrócenia pierwotnej funkcji tego terenu- pastwiska. Oczywiście- jak widzimy- to nie jest prawda, deweloper budując to osiedle przeciął na pół las, którym my- mieszkańcy Oksywia- chodziliśmy aż od Dickmana do Obłuża i- ogradzając osiedle- nie zostawił nawet metrowej szerokości przejścia niszcząc wszystkie szlaki spacerowe Oksywia. W tym miejscu- z uwagi na eysoki i powodujący nowotwory maszt TV, miał być las, a powstało osiedle tylko dlatego, że ktoś dostał w łapę. Ludzie- jeśli macie choć trochę szacunku do przyrody i nie chcecie mieć chorych dzieci- nie kupujcie tam mieszkań...

anonim

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Masakra Witam, jako mieszkaniec mogę powiedzieć kilka rzeczy. Sąsiedztwo, lokalizacja są super...cisza i spokój. Jeśli chodzi o mieszkania to mogę powiedzieć, że są dobrze wyciszone i nie słychać sąsiadów ale za to jeśli chodzi o obsługę po sprzedażową i reklamacje to jest dramat...

ad

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Witam. Kupiłem i jestem zadowlony. Obsługiwały mnie dwie Panie i podawały taką samą cenę. Negocjacje cięzkie, ale coś tam udało się utargować.

mw

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

ja też kupiłem Generalnie bardzo miła obsługa.Z tego co wiem to jeden z solidniejszych deweloperów.Negocjacje były możliwe na początku sprzedaży z całą pewnością bo coś tam urwałem;).

jan dzban

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

budynek a najlepszy rowniez nabylem mieszkanie w kamienicach, standard jak na polska deweloperke bardzo dobry. oby teraz sie dobrze mieszkalo ;)

anonim

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Nie polecam Może ładnie wygląda z zewnątrz, ale w środku totalna fuszerka. Budowane byle jak, byle szybko.

anonim

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Nie polecam Trzeba się zastanowić, na prospektach i z zewnątrz wygląda ładnie, na plac budowy wejść nie można. Dopiero w trakcie odbioru wychodzi jakie są usterki, a jeszcze więcej wychodzi po jakimś czasie użytkowania. Później z firmą Allcon ciężkie rozmowy. Jak kupować to Panie do rany przyłóż, jak reklamacje to chamsie i bezczelne.

anonim

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Fatalna jakość Podwykonawcy wybierani są najpewniej według klucza: "jak najtaniej" - co przekłada się na fatalną jakość. Pracują tam ludzie bez kompetencji, którzy nad niczym nie czuwają. Liczy się tylko kasa i zysk. Dobro klienta jest dla Allconu na samym końcu. Dochodzenie swoich praw w trybie reklamacji, to droga przez mękę. Jak najdalej od nierzetelnego dewelopera. Przyszłym klientom zdecydowanie odradzam.

Wacław z 7mego piętra

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Kupiłem mieszkanie na Awiatorze. Nie mogę się doczekać. Niedaleko budowane są bloki Inpro - sam beton. W budowanym budynku Awiatora widać materiały ceramiczne. Ładnie i szybko budują. Jestem spokojny o jakość i termin.

misiu kopczynski

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

NAPRAWDĘ WARTO KUPIĆ TAM MIESZKANIE Byłem pod wrażeniem ; budynek oddany w terminie co do dnia. Korytarze , patio , wejście ładniej jak w folderze i materiałach reklamowych . Akty noatrialne miały byc w maju a już podpisujemy!!!!! Po prostu rzetelna firma; nie trzeba się niepokoić o nic , poczytajcie co sie dzieje u najblizszej konkurencji . STRACH!!!

ZNIESMACZONA CENĄ

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Bardzo drogo za drogo Niestety ceny są bardzo wysokie, konkurencyjna inwestycja na niedalekim przymorzu ma mieszkania w lepszym standardzie jak dla mnie a w niższej cenie i to już z miejscem parkingowym!!!, szok jaka rozbieżność a nie ma czym jej uzasadnic ;-/ bo przykładowo tamte mieszkania mimo że w niższej cenie maja wysoki standard i np -logoterme tu nawiewniki na oknach dla mnie jak z napisem najtańsze wielkie toporne brzydkie ;-( szkoda.. (diabeł tkwi w szczegółach) do tramwaju daleko, do kolejki także dobrze ze jest 1 autobus.. taaa napatrzyłam sie u konkurencji i braki bolą, niby małe ale jednak zwłaszcza że braki są a cena nieziemsko wysoka ;-((

anka debska

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

AWIATOR - WYRÓZNIA SIĘ SIE NA ZASPIE Szukaliśmy , szukaliśmy mieszkania od ponad roku ; wreszcie zdecydowaliśmy się. Byłam pod wrażeniem patio na Awiatorze ; elegancko wyposazonych klatek schodowych. wybralismy mieszkanie 3 pokojowe z widokiem na park z fajnym prześwitem w balkonie na okolicę. Trzeba przyznać ,że standard wykonania mieszkań w Allconie jest wysoki ; fachowiec , który odbierał mieszkanie nie miał się do czego przyczepić a do tego został powołany.. Ciesze się ; chyba pierwsze mieszkanie wybiera się najdłużej ... Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi ; rzetelnej pracowników Allcon!!!

mamcia

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Awiator Super budynek, świetne wnętrza. Oby tak dalej Alllcon!

LM

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Super Nic dodać nic ująć :)

eks chetna

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

masakrycznie drogo bardzo drogie mieszkania, w porównaniu do innych inwestycji w Gdańsku wypadają najmniej konkurencyjnie, masakra cenowa ;-

Michał

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

ALLCON - CIEPŁA WODA - SPRAWDŹCIE CZAS UZYSKIWANIA !!! Polecam wszystkim kupującym mieszkanie od ALLCONU w tej i innych lokalizacjach - sprawdźcie przed odbiorem, ile wody zimnej musi zlecieć, zanim poleci ciepła woda! Są ściśle określone przez ministerstwo normy. W wielu mieszkaniach na osiedlu Nova Oliva jest z tym duży problem, niekiedy musi upłynąć 5 litrów i więcej. Jest to bardzo uciążliwe, zwłaszcza gdy ma się małe dzieci, nie mówiąc o kosztach, które w skali lat mogą urosnąć do znacznych rozmiarów. Z tego co wiem od znajomych kupujących mieszkania u innych deweloperów, problem albo nie występuje, albo występuje w mniejszej skali - zgodnie z zasadami, w przypadku dużej odległości od szachtu powinno się zainstalować tzw obieg poziomy, który umożliwia niemal natychmiastowe uzyskanie ciepłej wody. Allcon, przynajmniej na naszym osiedlu, tego nie zrobił, nawet przy znacznych odległościach. Dla Waszego dobra - SPRAWDŹCIE TO, ZANIM ODBIERZECIE MIESZKANIE OD ALLCONU !!

marcinshm

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

przestroga dla zainteresowanych zakupem mieszkan Ponizsza informacja skierowana jest do wszystkich tych, ktorzy rozwazaja zakup mieszkania w inwestycji Awiator. Bedac mieszkancami bloku alfa od ponad roku borykamy sie z problemem spadkow cisnienia i temepratury wody. O powyzszej "niedogodnosci" wielokrotnie informowany byl deweloper - firma Allcon, administrator budynku - firma Gestor oraz zarzad bloku. Przeprowadzony zostal rowniez (na zlecenie wspolnoty), przeglad wezla cieplnego oraz ukladow podnoszenia cisnienia na potrzeby cieplej i zimnej wody. Ustalono iz: zamontowano inne hydrofory niz przewidziano w projekcie, a praca powyzszych urzadzen nie jest w zaden sposob ze soba skoordynowana. W efekcie, zazywajac wieczornej kapieli lub prysznica nalezy liczyc sie faktem, ze naprzemiennie leci na Nas woda zimna i goraca. Przypomina to troche zabiegi krio i termoterapii - szkoda tylko ze deweloper nie wspomnial o nich w prospekcie. W ostanim czasie, na zlecenie firmy Allcon, dokonano montazu reduktorow cisnienia. Gratulujemy pomyslu, bo oprocz spadku cisnienia, problem zmiany temeratury wody utrzymuje sie. Jesli zatem: lubisz kiedy Twoje dzieci krzycza ze je parzy woda, sam masz problemy ze zdrowiem i rehabilitacja w formie krio/termo terapii jest Ci potrzebna - nie zastanawiaj sie, tylko kupuj miaszkanie w inwestycji Awiator!

Pietro

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

No, wreszcie dotknąłem klamki w swoim mieszkaniu w Delcie - już po odbiorze aranżacji. Nie jest to moje pierwsze mieszkanie w Awiatorze, więc zaskoczenia nie było. Ściany, podłogi, sufity równiutkie, zachowują pion i poziom. Mimo kilku stwierdzonych usterek, jakość wykonania oceniam na 4+. Po usunięciu drobnych usterek pozostanie dokonać odbioru i przejąć klucze. Ma to nastąpić w połowie marca. Awiator spełnia moje oczekiwania w 90%. Nie napisałem 100%, bo zawsze może być lepiej :-) Pozostałe 10% pozostawiam na odpowiednie zagospodarowanie lokali usługowych, parku JPII i wybudowanie centrum handlowego przy al. Jana Pawła II. Budowa centrum handlowego podobno ma ruszyć w tym roku.

Marian bud. VIII

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Królewskie Wzgórze Na początku nie rozważałem Królewskiego Wzgórza, bo nie podoba mi się nazwa osiedl. Pojechałem jednak ze znajomymi na dni otwarte, obejrzałem jakość i mieszkania dwupoziomowe jakie są w budynkach osiedla. Efekt jest taki, że mieszkam na osiedlu od pół roku. Uważam to miejsce jako bardzo dobre do mieszkania. Też nie mam windy, ale to mi nie przeszkadza.

Stoczniowiec 62xxx

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Jakość to poznasz po zamieszkaniu, dowiesz się ile kosztuje sezon grzewczy . Izolacja cieplna wykonana z odpadów, przeciągi w ściankach działowych. Popękane ściany nośne to prawie standard. Gwarancja na dwa lata, a z rękojmi i tak nie skorzystasz. Panie Marian jak się mieszka po 5 latach, dalej tak pięknie jak 5 lat temu?

swoopske

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Jedno "Ale" Mieszkam na osiedlu prawie 3 lata. Jedyny mankament to ilość dostępnych miejsc parkingowych oraz ciut mały plac zabaw.

zdzich rawicki

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

SUPER OSIEDLE , INNE OD OKOLICZNYCH Długo szukaliśmy mieszkania na Morenie ; na Królewskim ceny zawsze były wysokie. Jednak jak pojechaliśmy latem zobaczyć mieszkania już wybudowane ; to nie zastanawiliśmy się długo; piękne ogrody pomiędzy domami , naprawdę fajnie. Dodatkowo do zakupu przekonał nas człowiek , który pomaga ludziom przy odbiorach z Allconem ; jego opinia o jakości firmy - zadecydowała. Jesteśmy szczęśliwymi mieszkańcami osiedla i zachęcamy wszystkich do zakupu w Allconie.

budynek nr I

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Pierwsi zasiedleni Kupiłam mieszkanie w pierwszym z oddawanych bloków w 2007r , jestem bardzo zadowolona , mieszkanie na 3 piętrze z poddaszem, piękny widok na panoramę z okien na poddaszu, w klatce mamy windę którą można zjechać do hali garażowej , to duży plus i udogodnienie, klatki przestronne, Jedyny mankament to brak jakichkolwiek sklepików na osiedlu , po podstawowe zakupy trzeba wybierać się na sąsiednie osiedle, mam nadzieję że Allcon przewidział jakieś lokale handlowe w przyszłych budynkach jakie mają powstać na osiedlu. Dobrze skomunikowane osiedle, czekamy na budowę Lini tramwajowej i nowej bulońskiej ze ścieżkami rowerowymi !!!!

Pittek

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Królewskie Wzgórze Mieszkamy tu od 2 lat. Doceniamy spokój i lokalizację. Trudno mówić o mankamentach.

gorgon

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

jest dobrze lokalizacja/infrastruktora: jest dobrze a bedzie jeszcze lepiej- powstaja nowe sklepy, do starych tez nie jest daleko, w przyszlosci tramwaj i kolej metropolitalna - a to juz cos! rano torche ciezko opuscic dzielnice ale to do przyjecia, korki sa teraz wszedzie. archuitektura: wersal to to nie jest ale budynki dosc przyjemne, nie draznia, kolorystyka stonowana mile odpreza. Szkoda ze nie ma wind, 3 pietro to co prawda nie problem jak ma sie zdrowe nogi i dobra pamiec. Na tle calej reszty b. pozytywnie cena/jakosc: dostalem to za co zaplacilem, czego wiecej wymagac.

zawiedziona

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

NIE POLECAM z całą stanowczoscią nie polecam. Zainteresowanie developera tym co sprzedaje kończy się z chwilą przekazania kluczy. Mieszkańcy bardzo ciężko musieli pracować na taki wygląd zieleni, terenu osiedlowego. Same mieszkania porażka. Akustyka tak świetna że doskonale słychać sąsiadów z 2-3 piętra. Chcesz usłyszeć o czym rozmawia sąsiad? zamieszkaj na Królewskim, chcesz słyszeć każdy krok,głos z klatki.. zamieszkaj na Królewskim zwłaszcza przy drzwiach wejściowych. Chcesz robić remont raz w roku ze względu na pękające ściany? zamieszkaj na Królewskim, chcesz nie mieć gdzie parkować? zrób co wyżej.. Chcesz mieć tylko jednego dostawcę telewizji kablowej.. jak wieje mało łba nie urwie, mieszkałam w różnych miejscach w różnym budownictwie ale to doświadczenie jest najgorszym z najgorszych. Niestety wygląd bloku to nie wszystko..

zoja

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

KRÓLEWSKIE JEST SUPER UDANE Co tam bedę opowiadać o oseidlu - jest SUPER. Ładne budynki , rewelacyjniy ogrodnik , który dba o zieleń , chociaż trzeba przyznać Allcon posadził dużo ładnej zieleni . Czasami tylko jak czytam forum to się irytuję na wiecznych malkontentów z naszego osiedla , ale to chyba nariodowa przypadłoość. Nie oglądaj się "wt" i kup mieszkanie na naszym osiedlu.

maa

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Przereklamowana bańka mydlana Przerost formy nad treścią. Mega drogo ( 500 metrów dalej można kupić mieszkanie za około 5 tys. na nieco bardziej kameralnym osiedlu, a w cenie proponowanej przez Allcon można kupić mieszkania na dolnym tarasie), samoloty nad głową co kilkanaście minut, projekty mieszkań zupełnie niefunkcjonalne ( mam na myśli dwupoziomowe, fatalnie zaprojektowane przestrzenie nie do wykorzystania i zabetonowane balkony na 1 piętrach zabierające światło), zero sklepów osiedlowych, brama wjazdowa na "zamkniętym" osiedlu, która nie działa. Że ktoś chce tam jeszcze kupować mieszkanie - dziwię się. Pracownice Allconu bezczelne do bólu. Generalnie nie polecam

On

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Uwaga na Allcon Wstawia swojego zarządcę po czym nie respektuje żadnej reklamacji. Po sprzedaży fatalny kontakt z p. Małachowską i Krakowiak. Oby takich developerów było jak najmniej.

Maksymilian

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

Osiedle Habenda Mam mieszkanie na Habendzie od sierpnia zeszłego roku. To kolejne (trzecie) moje mieszkanie kupione w Allconie. Tym razem też się nie zawiodłem. Bardzo dobra jakość. Od czasu oddania do użytku Al. Vaclava Havla dużo krócej dojeżdża się do centrum Gdańska.

monia będychowska

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

NIE RYZYKOWAŁEM - WYBRAŁEM ALLCON Pełno na zakoniczynie inwestycji deweloperskich ; napchany dom na domu , widok na okna sąsiada ; przed budynkami gąszcz krzaków ,że niby zieleń a za przeproszeniem na placu zabaw samotna hustwka ( patrz południowe) a tu zieleń , 2 duże place zabaw, urzadzenia fitnes a jakie klatki schodowe. Warto troche dopłacić aby mieszkać po ludzku

ol

Komentarz automatycznie zagregowany: źródło.

czas uzyskania ciepłej wody w mieszkaniach Allconu Sprawdzajcie, po jakim czasie od odkręcenia uzyskujecie ciepłą wodę. Najlepiej sprawdzić przed odbiorem mieszkania! Ja musze zlać 5 litrów zanim poleci ciepła, jest to zdecydowanie więcej, niż określa rozporządzenie ministra, a Allcon nie spieszy się z odpowiedzią na reklamacje. Sprawdzajcie to i nie podpisujcie protokołów odbioru, jeśli czas uzyskania i temperatura ciepłej wody odstaje od norm.

Twoja opinia

Share This